2018.02.28 21:53

Pasaulio sporto akademijos apdovanojimuose triumfavo S. Williams ir R. Federeris

Pasaulio sporto akademijos „Laureus“ apdovanojimuose pagrindiniai prizai įteikti tenisininkams – geriausiais 2017-ųjų sportininkais pripažinti Serena Williams ir Rogeris Federeris.

Jau penktą kartą šiuose rinkimuose triumfavęs šveicaras praėjusiais metais penktą kartą laimėjo Australijos čempionatą ir septintą kartą tapo Vimbildono turnyro čempionu. Ir tai padarė įspūdingai – Londone nepralaimėjęs nė vieno seto.

R. Federeriui įteiktas ir metų sugrįžimo prizas, nes 36-erių atletas į kortus sugrįžo po beveik pusmečio pertraukos dėl kelio traumos.

Geriausia 2017-ųjų sportininke pripažinta S. Williams sausį laimėjo atvirąjį Australijos teniso čempionatą ir „Didžiojo kirčio“ turnyruose iškovojo jau 23-ią nugalėtojos trofėjų. Nors rugsėjį amerikietė tapo mama (pagimdė dukrelę Olimpiją) ir praleido beveik du trečdalius sezono, Pasaulio sporto akademija apdovanojo sportininkę už fantastišką pergalę Melburne metų pradžioje.