2018.02.23 22:06

A. Švedo vedama „Chimki“ įveikė „Panathinaikos“

basketnews.lt 2018.02.23 22:06

24-ajame Eurolygos ture Aleksejus Švedas pakartojo nuo 2001-ųjų gyvuojantį rekordą, o jo vedama Maskvos srities „Chimki“ (14-9) namuose 78:61 (24:18, 22:13, 17:15, 15:15) nugalėjo Atėnų „Panathinaikos“ (14-9).

Švedas šiose rungtynėse pelnė 20 taškų (7/11 dvitaškių, 1/7 tritaškių, 3/4 baudų metimų), atliko 4 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį, 2 kartus suklydo, išprovokavo 5 pražangas ir surinko 17 naudingumo balų.

Tai buvo 23 rungtynės paeiliui, kuomet Švedas pelno bent 16 arba daugiau taškų bei taip pasivijo Alphonso Fordą, kuris tokį rodiklį buvo užfiksavęs 2001-aisiais metais.

Rungtynių lūžis įvyko antrajame kėlinyje, kuomet šeimininkai antrajame kėlinyje paskutinių 5 minučių atkarpą laimėjo 14:3 ir į priekį nurūko 44:30. Paskutines vinis pirmoje rungtynių dalyje smeigė Charlesas Jenkinsas, pataikęs du tolimus metimus iš eilės.

Po ilgosios pertraukos vyko apylygė kova, tačiau dėl susikrautos persvaros pirmoje pusėje, „Chimki“ iškovojo užtikrintą pergalę.

Pralaimėtojų gretose Lukas Lekavičius per 11 minučių taškų nepelnė (0/1 tritaškis), atkovojo 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, kartą suklydo, išprovokavo 2 pražangas ir surinko 2 naudingumo balus.

„Chimki“: Aleksejus Švedas 20 (7/11 dvit., 1/7 trit.), Anthony Gillas 16, Tyleris Honeycuttas ir Charlesas Jenkinsas po 9.

„Panathinaikos“: Chrisas Singletone`as 14, Mike`as Jamesas ir Marcusas Denmonas po 11.