2018.02.09 23:02

Karjeros rekordą pasiekęs J. Vesely padėjo čempionams reabilituotis Eurolygoje

basketnews.lt 2018.02.09 23:02

Nesulaikomai rungtyniavęs Janas Vesely sužaidė naudingiausią karjeros mačą, o toks čeko pasirodymas padėjo Stambulo „Fenerbahče“ (15-7) klubui reabilituotis Eurolygoje po triuškinamos nesėkmės praėjusią savaitę.

Centras surinko 36 naudingumo balus ir atvedė Željko Obradovičiaus kariauną į pergalę namuose beveik 10 tūkst. žiūrovų akivaizdoje 77:69 (16:13, 26:19, 19:16, 16:21) prieš Bambergo „Brose“ (8-14), pralaimėjusią trečią kartą per paskutiniuosius keturis mačus.

J. Vesely per 27 minutes pelnė 26 taškus (9/12 dvitaškiai, 8/10 baudos), atkovojo 11 ir perėmė 2 kamuolius, išprovokavo 7 pražangas bei 5 sykius prasižengė.

Ankstesnis geriausias jo naudingumo rodiklis buvo 31 balas, pasiektas 2015 metų gegužės viduryje kovoje su Madrido „Real“. Iki atkovotų kamuolių rekordo aukštaūgiui pritrūko keturių kamuolių.

Eurolygos čempionai atitrūko nuo susitikimo pradžios, kuomet startavo atkarpa 11:3. Antrajame kėlinyje Luigi Datome pataikė iš toli, J. Vesely surinko septynis taškus paeiliui ir „Fenerbahče“ tvirtai paėmė kontrolę į savo rankas – 40:27.

Praėjusiame ture Turkijos klubas Graikijoje 70:95 neturėjo jokių vilčių prieš Pirėjo „Olympiakos“.

„Fenerbahče“: Janas Vesely 26 (11 atk. kam.), Marko Guduričius 10, Bradas Wanamakeris 9.

„Brose“: Dejanas Musli 18 (8 atk. kam.), Danielis Hackettas 11, Ricky Hickmanas 10.