Sportas

2018.01.21 19:20

Paaiškėjo Karaliaus Mindaugo taurės ketvirtfinalio poros

basketnews.lt 2018.01.21 19:20

Vilniaus „Lietuvos rytas“ antrus metus iš eilės Karaliaus Mindaugo taurės (SIL-KMT) turnyro ketvirtfinalyje kausis su Utenos „Juventus“. Tai paaiškėjo sekmadienį Klaipėdoje ištraukus ketvirtfinalio burtus.

Pernai „Juventus“ namie 87:84 eliminavo „Lietuvos rytą“ ir vėliau iškovojo bronzos medalius, o „Lietuvos ryto“ titulo gynimas nutrūko dar Utenoje. Šiemet vilniečiai turės aikštės pranašumą – pakeitus taisykles, ši privilegija priklauso 1-4 vietas reguliariajame sezone po dviejų ratų buvusioms ekipoms.

Kaip ir pernai, ketvirtfinalyje bus žaidžiamos vienintelės rungtynės. „Lietuvos rytas“ su „Juventus“ vasario 14-ąją kovos „Siemens“ arenoje. Tą pačią dieną titulą ginantis Kauno „Žalgiris“ namie priims „Šiaulius“.

Vasario 13-ąją Klaipėdoje „Neptūnas“ priims Alytaus „Dzūkiją“, o Panevėžyje „Lietkabelis“ – Pasvalio „Pieno žvaigždes“.

Burtus per „Neptūno“ – „Žalgirio“ rungtynių ilgąją pertrauką „Švyturio“ arenoje traukė LKL direktorius Romualdas Brazauskas ir buvęs krepšininkas Eurelijus Žukauskas. „Neptūnas“ buvo ištrauktas pirmasis, o kai netrukus Žukauskas ištraukė „Dzūkijos“ ekipą, aukštaūgis triumfuodamas sugniaužė kumštį, o tokį varžovą aplodismentais palydėjo ir „Švyturio“ arenoje susirinkę žiūrovai.

KMT finalo ketverto varžybos vasario 17-18 dienomis vyks Klaipėdoje.