Sportas

2018.01.20 23:29

Riedulininkės nusileido anglėms, bet sutriuškino velsietes

Dalius Matvejevas, LRT.lt2018.01.20 23:29

  Lietuvos rinktinė Briuselyje vykstančiame Europos žolės riedulio uždarosiose patalpoje moterų II diviziono čempionate šeštadienį kartą laimėjo ir pralaimėjo.

Iš pradžių per trečiąsias I etapo A grupės rungtynės mūsiškės nusileido Anglijos rinktinei 3:5 (2:3). Anglijos ekipa pirmuosius įvarčius pelnė 9 ir 13 min., tačiau mūsų komanda atsitiesė ir išlygino rezultatą. 15 min. po mažojo kampinio pasižymėjo Dovilė Juraitė, o 16 min. tokiu pat būtų įvartį pelnė Kotryna Kartanovič.

Deja, anglės 18 min. taip par realizavo mažąjį kampinį, o po įvarčių 22 ir 26 min. įgijo saugią persvarą. 36 min. Jūratė Juodytė sušvelnino skirtumą, tačiau tai buvo viskas, ką pavyko pasiekti Lietuvos rinktinei.

Per kitas A grupės rungtynes šeštadienį Austrija 6:0 sutriuškino Švediją ir kartu su Anglija pateko į dėl prizinių vietų kovojančią grupę, o Lietuvos ir Švedijos komandos į dėl 5-8 vietų kovojančią C grupę.

II etapo kovas šeštadienio vakarą Lietuvos rinktinė pradėjo įspūdingai sutriuškindama Velso komandą net 9:0 (4:0). Lietuvos komandai 3 įvarčius pelnė J. Juodytė, 2 – Dovilė Kuklienė, po 1 – K. Kartanovič, Kotryna Čaikauskaitė, D. Juraitė ir Sandra Adomavičiūtė.

Per kitas dėl išlikimo divizione kovojančios grupės rungtynes Švedija 2:1 nugalėjo Škotijos rinktinę.

Tai reiškia, kad po 2 turų Švedijos komanda turi 6 taškus ir jau užsitikrino išlikimą II divizione, Lietuva ir Škotija turi po 3 taškus, o arčiausiai kelialapio žemyn yra taškų neturintis Velsas.

Europos čempionatą lietuvaitės užbaigs sekmadienį 11 val. rungtynėmis su škotėmis.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.