2018.01.13 23:38

Ballų debiutas LKL paženklintas „Lietkabelio“ pergale

15min.lt 2018.01.13 23:38

Broliai LaMelo ir LiAngelo Ballai Prienų-Birštono „Vytauto“ komandoje debiutavo draugiškose rungtynėse su Kauno „Žalgirio“ jaunimo komanda, tačiau šeštadienį jų laukė didesnis išbandymas – Virginijaus Šeškaus auklėtiniai LKL mūšyje Panevėžyje susitiko su „Lietkabelio“ ekipa. Nors prieniškiai metė rimtą kovą ir pralaimėjo 86:95 (26:36, 15:18, 20:22, 25:19), garsieji broliukai toli gražu nežibėjo.

Rungtynių pradžia buvo pašėlusi: abi komandos neįtikėtinai pataikė iš toli. Tikslą pasiekė pirmi šeši tiek „Lietkabelio“, tiek „Vytauto“ tritaškiai.

Dar pirmajame kėlinyje aikštėje pasirodė 16-metis LaMelo Ballas. Jo debiutas LKL apkarto: jaunėlis prametė visus tris metimus. Tiesa, viename epizode sėkmingai kyštelėjo ranką ir prisidėjo prie perimto kamuolio.

Antrojo kėlinio viduryje į aikštę Virginijus Šeškus metė ir 19-metį LiAngelo Ballą. Jis per pirmą savo pasirodymą prametė vienintelį tritaškį ir suklydo.

Per pirmus du kėlinius „Lietkabelis“ pataikė net 11 tritaškių iš 14 (78 proc.). Vienu metu aikštės šeimininkai jau turėjo 21 taško pranašumą, bet jį varžovams pavyko sumažinti.

Ketvirtojo kėlinio pabaigoje skirtumas sumažėjo iki 6 taškų, tačiau tada nesportinę pražangą užsidirbo Edvinas Šeškus, o techninę nuobaudą gavo jo tėvas V. Šeškus. „Lietkabelis“ po šio epizodo padidino pranašumą ir jo nebepaleido.

Panevėžiečiai šiose rungtynėse tiesiog puikiai pataikė iš toli. Tikslą pasiekė net 17 tritaškių iš 26 (65 proc.).

LaMelo Ballas šiame susitikime per 5 minutes taškų nepelnė (0/1 dvit., 0/3 trit.), atkovojo 2 kamuolius, perėmė kamuolį ir kartą prasižengė. Jis surinko -2 naudingumo balus.

LiAngelo Ballas žaidė 9 minutes ir taip pat nepelnė taškų (0/1 dvit., 0/2 trit.) bei kartą suklydo. Vyresnysis Ballas susitikimą baigė su -4 naudingumo balais.

Aikštės šeimininkų gretose išsiskyrė Adas Juškevičius, kuris sumetė 18 taškų (0/1 dvit., 5/7 trit., 3/3 baud. met.) ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

„Lietkabelis“: A. Juškevičius 18 (5/7 trit., 4 rez. perd.), Ž. Peineris 17 (4/10 dvit., 7 rez. perd.), G. Leonavičius 14, S. Jasaitis 12 (4/5 trit.).

„Vytautas“: T. Dimša 26 (5/6 dvit., 3/6 trit., 7/10 baud. met.), J. Sinica (5/7 trit.) ir R. Miniotas (8 atk. kam.) po 17, E. Šeškus 14.