Sportas

2020.02.16 21:26

Antrąjį KMT titulą karjeroje iškovojęs Lekavičius: smagiausi dalis – švęsti su šiais vyrais

Rytis Kazlauskas, LRT.lt2020.02.16 21:26

Po dviejų metų Atėnų „Panathinaikos“ klube prieš šį sezoną į Kauną sugrįžęs Lukas Lekavičius džiaugėsi antruoju savo karjeroje Karaliaus Mindaugo taurės (KMT) taurės titulu, kurį pridūrė prie jau iškovoto 2017-aisiais.

Finalinėse rungtynėse, kurias „Žalgiris“ laimėjo rezultatu 80:60, L. Lekavičius įmetė 10 taškų, atkovojo 3 kamuolius bei atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Dar triumfuodamas su komandos draugais rūbinėje Lukas Lekavičius su portalu LRT.lt pasidalino savo pirmaisiais čempioniškais įspūdžiais.

„Puikios nuotaikos. Kiekvienas titulas yra toks – nesvarbu, kaip jį iškovoji – labai juo džiaugiesi“, – tvirtino krepšininkas.

Taip pat skaitykite

Antrąją susitikimo dalį „Žalgiris“ laimėjo daugiau nei įtikinimai – 41:24. Puikų savo komandos draugų darbą gynyboje po rungtynių įvertino ir L. Lekavičius.

„Manau, kad kontroliavome visas rungtynes. Žaidėme kantrų krepšinį – ataka po atakos. Pranašumą kūrėme vis didesnį, o blogai sužaidėme tik antrojo kėlinio pabaigą, – tvirtino žalgirietis. – Antra pusė buvo iš tiesų fantastiška. Gynyboje padarėme mažai taktinių klaidų, perėmė daug kamuolių. Viskas pavyko puikiai.“

„Žalgirio“ komandos gerbėjų jūra „Švyturio“ arenos tribūnose nustebęs L. Lekavičius džiaugėsi, kad po dviejų metų pertraukos švęs dar vieną titulą kartu su Kauno klubu.

Džiaugsmo dėl į Kauną sugrįžtančio trofėjaus neslėpė ir Thomas Walkupas.

„Tokio didžiulio palaikymo nesitikėjau, tikėjausi daugiau „Ryto“ sirgalių, žaidėme kaip namuose, – aiškino krepšininkas. – Čia smagiausia dalis – iškovoti titulus ir švęsti su šiais vyrais. Dėl to ir žaidžiame krepšinį – dėl titulų, dėl pergalių, o švęsti visada geriau Lietuvoje su savais.“