Naujienų srautas

Sportas2019.12.15 18:40

Sensacija: pasaulio smiginio čempionate Darius Labanauskas įveikė 9-ąjį geriausią pasaulio žaidėją

LRT.lt 2019.12.15 18:40

Pasaulio smiginio čempionato trečiąją dieną pajėgiausias Lietuvos žaidėjas Darius Labanauskas sukūrė bene didžiausią šio turnyro sensaciją, po keturių setų kovos 3:1 įveikęs devintąjį pagal skirstymą anglą Ianą White`ą.

Lietuvis pasaulio reitinge iki šio turnyro buvo tik 82-as, o Stouko deimantu vadinamas varžovas buvo vienas čempionato favoritų.

Tai antrasis čempionatas geriausiam lietuvos smiginio meistrui ir antrą sykį jis įveikė du varžovus.

Pirmasis kovą pradėjęs D. Labanauskas pirmajame sete nedemonstravo gero žaidimo, bet varžovas startavo dar sunkiau, tad lietuviui pavyko 3:2 įveikti varžovą, kuris net tris kartus rinko 180 taškų.

Antrajame sete I. White`as įjungė aukštesnę pavarą, laimėjo pradedant lietuviui ir gana greitai išlygino dvikovos rezultatą, setą laimėjęs 3:0.

Trečiajame kova išsilygino, įtampa išaugo, tačiau 1:2 atsilikęs D. Labanauskas dukart iš eilės paskutiniais tiksliais metimais baudė varžovą ir po pergalės 3:2 išsiveržė į priekį.

D. Labanausko surenkamų taškų vidurkis vis daugo, o įtampa lietuvio, atrodė, nekaustė, mat žaidimas tik gerėjo. Ketvirtas setas prasidėjo I. White`o metimais, bet lietuvis perėmė šią seriją, išsiveržė į priekį ir rimtai privertė anglą nerimauti.

Lietuvis pirmavo 2:0, kai britas su 180 taškų surengė paskutinį pasispardymą, tačiau lemiamoje serijoje pirmas metęs D. Labanauskas pergalės iš rankų jau nebepaleido.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi