Naujienų srautas

Pasaulyje2018.10.21 15:12

Kūdikio besilaukianti hercogienė Meghan turės daugiau laiko poilsiui

ELTA 2018.10.21 15:12

Kūdikio besilaukianti hercogienė Meghan savo kelionėje po Ramiojo vandenyno šalis turės daugiau laiko poilsiui. Princas Harry`is ir jo žmona po „įtemptos programos“ Australijoje nusprendė per ateinančias pusantros savaitės „šiek tiek apriboti“ hercogienės susitikimus. Tai sekmadienį pranešė Kensingtono rūmai.

Meghan ir Harry`is pirmadienį atvyko į Australiją ir jau buvojo Sidnėjuje, Melburne bei Dabo miestelyje, kur turėjo virtinę oficialių susitikimų.

Penktadienį jie lankėsi garsiajame Bondajaus paplūdimyje Sidnėjuje, o šeštadienio vakarą princas atidarė „Invictus Games“ žaidynes sužeistiems kariams. Meghan sekmadienį priešpiet nedalyvavo medalių teikimo ceremonijoje. Žiūrovų paklaustas, kur paliko savo žmoną, Harry`is, anot radijo stoties ABC, atsakė: „Ji ilsisi namuose“.

Tačiau per pietus su Australijos ministru pirmininku Scottu Morrisonu Meghan vėl buvo greta savo vyro. Jie po to drauge sulipo į valtį, kad Sidnėjaus uoste iš arti galėtų stebėti buriavimo rungtį.

Per ateinančias pusantros savaitės dar numatyti karališkosios poros apsilankymai Fidžio salose, Tongos Karalystėje, dar viena viešnagė Sidnėjuje žaidynių „Invictus Games“ uždarymo proga ir kelionė į Naująją Zelandiją.

Sasekso hercogai atgal į Angliją skris lapkričio 1-ąją. Princas Harry`is ir jo žmona Meghan pavasarį susilauks pirmagimio. Meghan nėštumas yra maždaug dvylikos savaičių.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi