Pasaulyje

2018.01.08 20:46

„Trump Tower“ kilo gaisras: nukentėjo trys žmonės

BNS2018.01.08 20:46

JAV prezidento Donaldo Trumpo šeimos verslo imperijos dangoraižio „Trump Tower“ Niujorke šildymo ir ventiliacijos sistemoje pirmadienį kilus gaisrui nukentėjo trys žmonės, pranešė ugniagesių departamento pareigūnai.

Ugniagesiai pranešimą apie ant šio pastato Penktojoje aveniu stogo kilusį gaisrą buvo gautas 7 val. ryto vietos (14 val. Lietuvos) laiku.

Pasak pareigūnų, dviem civiliams ir vienam ugniagesiui prireikė medikų pagalbos dėl gyvybei pavojaus nekeliančio sveikatos sutrikdymo.

Pastate yra įrengti prabangūs D. Trumpo butai ir jo bendrovės biurai; bendrovę dabar valdo jo du suaugęs sūnūs. Paties D. Trumpo tuo metu pastate nebuvo.

Paskelbtuose vaizdo įrašuose buvo matyti ant stogo dirbantys ugniagesiai ir iš vieno dangoraižio kampo kylantys dūmai.

Pasak ugniagesių departamento atstovo Keno Reilly , ugnies malšinti buvo pasiųsti 84 ugniagesiai, priklausantys 26 padaliniams; po ilgiau kaip valandos ugnis buvo sutramdyta.

„Nedidelį gaisrą sukėlė elektros sistemos gedimas aušinimo bokšte ant „Trump Tower“ stogo“, – parašė socialiniame tinkle „Twitter“ antrasis prezidento sūnus Ericas Trumpas.

„Niujorko ugniagesių departamentas vietoje buvo po kelių minučių ir atliko nuostabų darbą“, – pridūrė jis ir padėkojo pareigūnams.

Reuters/Scanpix nuotr.