Muzika

2022.01.12 15:43

Vidas Bareikis ir „8 Kambarys” įrašė dar vieną kūrinį kartu: tai – darboholikų daina

LRT.lt2022.01.12 15:43

Sausio 28 dieną Kauno „Žalgirio” arenoje, laikantis visų saugumo reikalavimų, bus surengti 11-ieji Lietuvos muzikos apdovanojimai M.A.M.A., skelbiama pranešime žiniasklaidai.

Ant įspūdingos šou scenos intriguojančią naujieną iššaus Vidas Bareikis ir „8 Kambarys”.

M.A.M.A. apdovanojimų Metų hiphopo kategorijoje nominuotas duetas „8 Kambarys” dėl prestižinio apdovanojimo varžosi su Ironvytu, Erke, OG Version ir Niko Barisu. Vieną M.A.M.A. Metų hiphopo statulėlę jie jau turi – ją laimėjo prieš 2 metus. Tuomet buvo apdovanotas ir jų su Vidu Bareikiu išleistas ir didžiulio populiarumo sulaukęs kūrinys „Ežero dugne”.

Šįkart „8 Kambario” nariai Karolis Talutis-Talaz ir Deividas Alejūnas-Corsalis drauge su V. Bareikiu grįžta su antru bendru kūriniu, kurio pavadinimą griežtai laiko paslaptyje. Kompanija apie jį kol kas kalba dozuotai, visą energiją sutelkdami į pirmąjį pasirodymą.

„Su „8 Kambariu” mes nuo pat pradžios, kai tik susipažinome, esame geri draugai. Kartu įrašę dainą „Ežero dugne” gerai praleidome laiką, dainavome vieni kitų koncertuose. Panašiai kaip vaikystėje, – turi draugelį, sakai jam: „Varom į kiemą, žaisim kašį” ir žinai, kad tai bus geras laikas. Taigi, šįkart vėl pasakiau Karoliui ir Deividui, – varom į studiją kartu. Chebra gabalo paklausė, jiems patiko, ir mes tai įrašėme. Kaip pasakė „8 Kambario” vadybininkas Ričardas Fedasiukas, tai – „rabatiagų”, darboholikų gabalas, kai nepaisant visko, tempi savo sunkų ryšulį ir išlieki ištvermingas”, - pasakoja Vidas.

Dainininkas džiaugiasi, kad turės galimybę šį kūrinį plačiai auditorijai gyvai pristatyti būtent ant M.A.M.A scenos. Šį įvykį jis gerai pažįsta, dukart buvo jo vedėju, yra pelnęs ne vieną apdovanojimą. Pastaruosius dvejus metus V. Bareikis buvo pripažintas Metų atlikėju, apdovanota ir jo koncertinė veikla.

Šįkart Vidas apdovanojimų nominantų jaudulio išvengs, tačiau karštai palaikys bičiulius – „8 Kambarį” ir visus, kurių darbai yra nominuoti.

„Šiame pandeminiame kontekste, kai vis tiek negali savęs realizuoti pilna koja, man džiugiausia, kad toks renginys vyksta ir kad jame galėsime pristatyti savo naujieną. Pasirodymui planavome atsigabenti skraidantį kilimą, bet kilimo projektas dėl pandemijos strigo, – šypsosi V. Bareikis. – Tačiau turime kitų priemonių ir sceninių sprendimų, kuriais kursime įspūdį. Laukiu M.A.M.A ir žinau, kad organizatoriai stengiasi maksimaliai užtikrinti saugumą viso renginio metu. Kviečiu ir kolegas atsakingai vertinti šitą renginį, laikytis saugumo reikalavimų. Viską atlaikysime, tik reikia susiimti visiems.”

Lietuvos muzikos apdovanojimų M.A.M.A koncertinėje dalyje savo kūrinius taip pat atliks grupė „jauti”, kuri varžosi metų roko grupės ir metų grupės nominacijose, FC Baseball, kurio albumas „Vorai” nominuotas metų albumo kategorijoje, Evgenya Redko – metų progresyvios popmuzikos ir metų vaizdo klipo kategorijų nominantė, ir daugelis kitų įvairiaspalvės Lietuvos muzikos scenos žvaigždžių.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt