Muzika

2021.09.03 17:08

„Man-go“ ir „Pikaso“ surengė įspūdingą koncertą Šiauliuose: šėlo su tūkstančiais gerbėjų

LRT.lt2021.09.03 17:08

„Laukėme dvejus metus, kad atiduotume duoklę mūsų gerbėjams“, - sakė grupės „Man-go“ narės po ketvirtadienį įvykusio koncerto Šiauliuose, Chaimo Frenkelio viloje.

Vienoje scenoje koncertavusios dvi grupės – „Man-go“ ir „Pikaso“ - tūkstančiams iš visos Lietuvos atvykusių gerbėjų padovanojo įspūdžius, kurie išliks atmintyje ilgam. Tai išskirtinis atvejis, kai šios dvi populiarios grupės surengė pasirodymą kartu, rašoma pranešime spaudai.

„Emocijos – nenusakomos. Potyriai – labai gilūs ir jautrūs. Dėl pandemijos teko ne kartą atidėlioti suplanuotus pasirodymus. Bet pagaliau mes susitikome: tūkstančiai plakančių širdžių pulsavo vienu ritmu, kartu su mumis.

Taip ilgai laukėme galimybės vėl pajausti tą fantastišką muzikos galybę, kuri sujungia žmones. Nepriklausomai nuo vietos ar laiko“, - sako „Man-go“ vokalistė Rima Petrauskytė.

Koncertas Šiauliuose buvo išskirtinai svarbus ir grupei „Pikaso“: po ilgos pertraukos į sceną žengė šįmet į grupę sugrįžęs Tomas Eigertas. Nieko brandesnio ir svarbesnio, kai muzika atsispindi žmonių veiduose ir kūnuose, jis sakė jau seniai nepatyręs.

Koncerto metu skambėjo du dešimtmečius sėkmingai gyvuojančių grupių geriausi kūriniai ir naujausios dainos. Scenoje nuskambėjo ir bendra „Man-go“ ir „Pikaso“ daina – „Nusinešk mane“.

Jau suplanuoti ir artimiausi „Man-go“ pasirodymai - spalio 7-ąją Alytuje ir spalio 8-ąją Vilniuje.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt