Muzika

2021.08.13 12:59

„Man-go“ ir „Pikaso“ surengs bendrą koncertą Šiauliuose: žada vieną ryškiausių šou šįmet

LRT.lt2021.08.13 12:59

Rugsėjo 2-ąją Chaimo Frenkelio viloje bendrą koncertą surengs dvi grupės iš Klaipėdos. Išskirtinėje Šiaulių erdvėje „Pikaso“ ir „Man-go“ žada įspūdingus pasirodymus su geriausiais visų laikų hitais ir gerbėjų pripažinimą jau pelniusiomis naujomis dainomis.

Specialiai šiam pasirodymui po atviru dangumi kuriamos ypatingos garso ir šviesos instaliacijos, dėliojamos išskirtinės koncertinės programos. Pasirodymas Šiauliuose taps pirmuoju į grupę „Pikaso“ po ilgos pertraukos sugrįžusio Tomo susitikimu su gerbėjais.

„Man-go“ merginos priduria, kad pasirodymas restauruotoje viloje su įspūdingu parku ir fontanu - duoklė Šiauliams. Dar 2019 metais buvo suplanuotas grupės koncertas „Saulės“ kino teatre. Dėl pandemijos šou teko perkelti ir vėliau planuotas koncertas Šiaulių arenoje. Jį vėl teko perkelti dėl antrą kartą paskelbto karantino.

„Visus, kurie buvo įsigiję bilietus į minėtus pasirodymus, kviečiame susitikti Chaimo Frenkelio viloje. Visi bilietai galios rugsėjo 2-ąją, nes į šią atvirą ir istorinę vietą perkeliamas spalį planuotas pasirodymas Šiaulių arenoje. Labai jūsų laukiame, nes beprotiškai pasiilgome“, - sako „Man-go“ merginos.

Kaip teigia organizatoriai, remiantis išankstiniais bilietų pardavimais, į Šiaulius rugsėjo 2-ąją planuoja atvykti grupių „Pikaso“ ir „Man-go“ gerbėjai iš visos Lietuvos. Abiejų grupių nariai įsitikinę, kad du koncertai vienoje scenoje taps vienu ryškiausių šou šiais metais.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt