Muzika

2021.08.28 13:10

Grupės „Rammstein“ solistas sulaukė Rusijos pareigūnų vizito

atnaujinta 16.15
BNS2021.08.28 13:10

Kaip skelbia Rusijos žiniasklaida, praėjusią naktį Rusijos policijos pareigūnai nuvyko į viešbutį Tverės srityje, kur šiuo metu apsistojęs „Rammstein“ solistas Tillas Lindemannas. Anot naujienų agentūros „Interfax“, policininkai užėjo į muzikanto numerį poilsio komplekse „Zavidovo“ ir su juo kalbėjosi. Vėliau Rusijos kanalas „Dožd“ paskelbė, kad policija „sulaikė Rammstein“ solisto prodiuserį Anarą Reibandą, jam gresia deportacija.

Pranešama, kad policija prodiuseriui surašė protokolą dėl migracijos režimo pažeidimo. A. Reibandas buvo sulaikytas, kol bus išsiaiškintos aplinkybės.

„Interfax“ šaltinio duomenimis, kirsdamas Rusijos sieną prodiuseris nurodė vykstantis turizmo tikslais, nors realiai užsiėmė koncerto organizavimu.

Anot „Interfax“ šaltinio, teisėsaugos pareigūnai naktį atliko tyrimo veiksmus viešbučio kambaryje, kur buvo apsistojęs T. Lindemannas.

Pasak jo, muzikantas tuo metu buvo viešbučio numeryje.

Šaltinis nežinojo teisėsaugos institucijų susidomėjimo T. Lindemannu priežasties, tik pabrėžė, jog „patikrinimas buvo atliktas reaguojant į pareiškimą“.

„Interfax“ nepavyko gauti pareigūnų ir paties T. Lindemanno komentarų dėl šios informacijos.

Kiek anksčiau buvo pranešta, kad T. Lindemannas pardavimui vienoje prekyvietėje pasiūlė NFT – nekeičiamų žetonų.

Muzikanto pasiūlytieji NFT yra sukurti „NFTill“ kolekcijai, naudojant vaizdus, ​​padarytus Ermitaže, šių metų gegužę filmuojant jo solinį klipą „Liubimyj gorod“ („Mylimas miestas“) .

Muziejaus atstovų teigimu, muzikantas šiurkščiai pažeidė sutarties sąlygas nesuderindamas dalies vaizdų filmavimo ir jų tolesnio naudojimo žetonams. Muziejus priekaištauja ir dėl to, kad Ermitažo pavadinimas buvo neteisėtai naudojamas komerciniais tikslais, žetonai buvo pavadinti „One shot video HERMITAGE EDITION“.

Pasak muziejaus, žetonų kaina prasideda nuo 100 tūkst. eurų už vienetą, o bendras tiražas yra dešimt žetonų.

Ermitažas patikslino, kad išsiuntė pranešimą ir pretenzijas T. Lindemannui per jo atstovą Anarą Lindemanną.

Naktinio vizito metu teisėsaugos pareigūnai taip pat įspėjo T. Lindemanną apie būtinybę laikytis su masiniais renginiais susijusių ribojimų dėl koronaviruso, „Interfax“ teigė informuotas šaltinis.

T. Lindemannas įpareigotas nepažeisti apsaugos nuo koronaviruso priemonių per planuojamą koncertą Tverės srityje, renginys suplanuotas nepaisant masinių renginių organizavimo ribojimų, teigė šaltinis.

„Rammstein“ vokalistas pastaruoju metu gana dažnai lankosi Rusijoje. Spėjama, jog viena priežasčių – prieš kelerius metus jo užmegztas romanas su Rusijoje populiaria Ukrainos popdainininke Svetlana Loboda. Pora apie šiuos santykius neatvirauja, tačiau šįmet dainininkės prodiuseris teigė, kad S. Loboda šiuo metu draugauja su kitu vyru.

Rugsėjo 4 ir 5 dienomis T. Lindemannas turėtų pasirodyti tarptautiniame karinės muzikos festivalyje „Išganytojo bokštas“ („Spaskaja bašnia“) Maskvos Raudonojoje aikštėje. Dar vienas jo koncertas Rusijoje turėtų įvykti šį savaitgalį.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt