Muzika

2021.03.07 21:39

Staigmena: San Marino atlikėjos eurovizinėje dainoje – ir JAV repo žvaigždė Flo Rida

pamatykite San Marino dainos „Adrenalina“ vaizdo klipą
Ramūnas Zilnys, LRT.lt2021.03.07 21:39

Sekmadienio vakarą „Eurovizijos“ gerbėjai sulaukė staigmenos. San Marino atstovė Senhit pristatė savo eurovizinę dainą ir klipą „Adrenalina“.

Netikėtumas – kūrinyje repuoja ir garsus amerikiečių atlikėjas, pasaulinė muzikos žvaigždė Flo Rida. Jis pasirodo ir dainos klipe.

Šio artisto įrašai parduoti daugiau nei 100 milijonų egzempliorių tiražu. Dešimtys jo įrašytų kūrinių tapo hitais visame pasaulyje, jis penkis sykius nominuotas „Grammy“ ir yra pelnęs daug kitų svarbių muzikos apdovanojimų.

Šalies atstovai kol kas nepateikė atsakymo, ar reperis gegužę vyks į Nyderlandų miestą Roterdamą ir kartu su atlikėja Senhit pasirodys „Eurovizijos“ scenoje. San Marinas rungsis antrajame „Eurovizijos“ pusfinalyje, kuris vyks gegužės 20 dieną.

Žadama, kad bet kuriuo atveju repo tekstas scenoje skambės. Tikėtina, kad, jei Flo Rida nedalyvaus renginyje, tekstą gyvai atliks kitas reperis.

Senhit eurovizinį kūrinį „Adrenalina“ išgirsti ir dainos klipą pamatyti galite čia:

Senhit – ne naujokė „Eurovizijos“ scenoje. San Marinui ji konkurse atstovavo prieš dešimt metų, tuo metu dainininkės sceninis vardas buvo Senit. Tąsyk ji neįveikė pusfinalio barjero.

Afrikiečių kilmės Senhit gimė Italijoje, karjerą pradėjo Šveicarijos miuziklų scenoje, vėliau dainavo Vokietijos teatruose, jau keliolika metų yra gerai žinoma dainininkė ir TV laidų vedėja Italijoje.

Dainininkė turėjo San Marinui atstovauti pernai, tačiau dėl koronaviruso pandemijos konkursas buvo atšauktas. San Marino transliuotojas nusprendė, kad dainininkei skirtas kelialapis bus perkeltas į 2021 metus.