Muzika

2021.02.26 11:59

Išgirskite: būsimoji „The Roop“ varžovė iš Airijos pristatė savo eurovizinę dainą

Ramūnas Zilnys, LRT.lt2021.02.26 11:59

Penktadienį atskleista dar viena daina, gegužę skambėsianti šių metų „Eurovizijos“ dainų konkurse Roterdame.

Šįkart savo eurovizines kortas atskleidė Airijos atstovė Lesley Roy. Verta suklusti, nes jos pristatytas pakilus kūrinys „Maps“ gegužės 18-ąją skambės pirmojo „Eurovizijos“ pusfinalio pirmojoje dalyje – ten pat, kur su daina „Discoteque“ pasirodys ir lietuviai „The Roop“.

L. Roy Airijai „Eurovizijoje“ turėjo atstovauti pernai. Dėl koronaviruso pandemijos 2020-aisiais atšaukus šį renginį, jos kelialapis į konkursą buvo perkeltas į 2021-uosius.

34-erių L. Roy, save vadinanti ilgamete „Eurovizijos“ konkurso gerbėja, yra patyrusi atlikėja ir dainų autorė, parašiusi kūrinių Adamui Lambertui ir kitoms popmuzikos žvaigždėms.

Debiutinį Lesley albumą „Unbeautiful“, išleistą 2008-aisiais, prodiusavo vienas garsiausių pasaulio popmuzikos kūrėjų Maxas Martinas.

Dainininkė turi namus Dubline ir Niujorke – mat iš šio miesto yra kilusi jos žmona.

Šių metų „Eurovizijai“ skirtą dainą „Maps“ Lesley parašė kartu su prodiuseriu Luku Hällgrenu, prisidėjusiu prie 2019-aisiais skambėjusios šveicaro Lucos Hänni eurovizinės dainos „She Got Me“, ir švedų atlikėja Emilie Eriksson.

„Esu labai patenkinta šia daina, jaučiu aistrą jai ir „Eurovizijai“. Daina kurta visus metus, parašyta specialiai „Eurovizijai“. Ji nuoširdi, pakili, tikiuosi, žmonėms ji patiks“, - pasakoja Lesley.

Dainos klipą, kuris buvo nufilmuotas viename Airijos nacionalinių parkų, galite pamatyti įvertinti čia:

Airija „Euroviziją“ yra laimėjusi net septynis kartus. Pastarąjį kartą – 1996 metais.

Nyderlandų mieste Roterdame „Eurovizija“ vyks gegužės 18-22 dienomis. Kol kas planuojama, kad visi atlikėjai keliaus į Roterdamą ir pasirodys gyvai, o renginį arenoje stebės pagal tuo metu galiosiančius saugumo reikalavimus sumažintas žiūrovų skaičius.