Muzika

2021.02.25 19:45

Pristatyta Vokietijos eurovizinė daina: ukulelės garsai ir nuotaikingas klipas tarp skalbyklių

LRT.lt2021.02.25 19:45

Vokietija ketvirtadienio vakarą atskleidė, kokia daina šiai šaliai atstovaus šių metų „Eurovizijoje“.

Internete pristatytas dainininko Jendriko Sigwarto kūrinys „I Don‘t Feel Hate“ – kartu su paties atlikėjo režisuotu humoristiniu klipu.

Kadangi Vokietija yra viena iš didžiausiomis sumomis prie „Eurovizijos“ prisidedančių rėmėjų, šios šalies daina iškart keliauja į gegužės 22 dieną Roterdame vyksiantį konkurso finalą – be kovos pusfinaliuose.

Linksmais filmukais pagarsėjęs J. Sigwartas vaizdo klipą nufilmavo rugpjūtį – spalvingoje skalbykloje, kuriai rekvizitą rinko pats.

„Neturėjau pinigų, tik idėją. Galvojau, kaip sukurti klipą, kad neįbrisčiau į skolas 50-čiai metų.

Atėjo mintis apie skalbyklą. Pradėjau siūlyti vietiniams žmonėms paimti ir pasirūpinti jų sugedusiomis skalbyklėmis. Keliavau per Hamburgą ir rinkau jas. Tada paprašiau bičiulių, kad nusifilmuotų. Visas klipas – nufilmuotas savo jėgomis“, - pasakoja ukulele, kurią vadina savo mėgstamiausiu instrumentu, grojantis atlikėjas:

Dar prieš porą savaičių paskelbta, kad Vokietijos visuomeninis transliuotojas NDR šios šalies kelialapį patikėjo 26-erių dainininkui iš Hamburgo J.Sigwartui.

Šįmet išrinkti laimėtoją uždaroje atrankoje buvo patikėta vertinimo komisijai.

Tris brolius ir seseris turintis dainininkas nuo mažens groja pianinu ir smuiku. Pranešama, kad atlikėjas pats rašo savo dainas, tiesa, Vokietijoje iki šiol jis nebuvo žinomas didesnei auditorijai.

Dainininkas taip pat pats kuria savo vaizdo klipus ir, kaip pats sako, jau daugybę metų svajoja dalyvauti „Eurovizijoje“. Šią savo svajonę jis skleidė humoristiniuose filmukuose, kuriuos talpino socialiniuose tinkluose.

Vokietijos eurovizinės delegacijos vadovė Alexandra Wolfslast portalui Eurovision.tv teigė, kad dainininkas komisiją papirko charizma, neįtikėtinais gebėjimais pralinksminti ir autentiškumu.