Muzika

2020.05.18 12:16

Į sostinės klubą grįžta žinomų Lietuvos atlikėjų koncertai: dėl suvaržymų juos pamatys tik 30 žiūrovų

LRT.lt2020.05.18 12:16

Net septyni koncertai su įdomiausiais Lietuvos atlikėjais ir visas birželis, pilnas muzikos. Tokiais džiaugsmingais planais dalinasi sostinės muzikinis klubas „Tamsta“. 

Nuo gegužės 30 d. leidus organizuoti nedidelius renginius uždarose erdvėse, klubas kviečia patirti neeilinio formato koncertus, kokių per penkiolikos metų istoriją čia dar nėra buvę.

Išlaikant visus saugiausio atstumo reikalavimus, muzikantų pasirodymai, talpinsiantys vos trisdešimt žiūrovų, neabejotinai taps jaukia, intymia ir įsimintina patirtimi kiekvienam atėjusiam, teigiama pranešime spaudai.

„Kiekvienas klausytojas gali tikėtis itin didelio dėmesio, galbūt atlikėjai net panorės sužinoti kiekvieno atėjusio vardą“, – juokauja klubo meno vadovas Aurimas Rimeikis. Pasak jo, kada nors tokį išskirtinį pasirodymų formatą atsiminsime kaip istorinį.

Paprastai vasaros pradžioje užsidarydavęs muzikos klubas tokiu laiku šiemet atvers duris vėl, kad dar kartą susitiktų su savo lankytojais prieš vasarai įsibėgėjant.

Dėl karantino ribojimų „Tamsta“ šiais metais neatšventė nei savo 15-ojo gimtadienio, taip pat neįvyko ir daugybę žiūrovų visuomet sutraukiantis jaunų grupių konkursas „Garažas“.

„Pagaliau turime progą susitikti ir patirti gyvos muzikos stebuklą, kurio tiek atlikėjai, tiek žiūrovai buvo taip pasiilgę“, – sako Aurimas. Gyvos muzikos sugrįžimas į sceną – didelė šventė ne tik klubo komandai, bet ir patiems atlikėjams, išsiilgusiems koncertų. Jų „Tamstoje“ birželį pasirodys net septyni.

Vasaros koncertus atidarys birželio 4 dieną, ketvirtadienį vyksiantis grupės „Baltasis Kiras“ koncertas. Jame muzikantai pristatys ir pavasarį pasirodžiusį naują vinilinę plokštelę „Tekančiom upėm".

Birželio 5 d. klausytojų laukia Lietuvos roko senbuvių, grupės „Poliarizuoti stiklai“ pasirodymas. Birželio 11 d. čia gros fanko muzikos žinovai „Saulės kliošas“, birželio 12 d. – temperamentingieji „Los Secretos De Pablo“. Birželio 17 d. čia koncertuos merginų pankroko trejetas „shishi“, taip pat pristatysiantis savo naują albumą „Mafitishei“. Birželio 18 d. – pianisto Giedriaus Nako trio koncertas, o sezoną birželio 19 d. užbaigs grupės „Baltos Varnos“ pasirodymas.