Naujienų srautas

Muzika2020.05.10 15:52

Išgirskite: britų žvaigždė Lianne La Havas po 5 metų pertraukos grįžta su nauju albumu

LRT.lt 2020.05.10 15:52

Iš pietų Londono kilusi atlikėja Lianne La Havas paskelbė, jog po penkių metų pertraukos šią vasarą išleis naują albumą.

Albumas, pasirodysiantis liepos 17 dieną, bus pavadintas atlikėjos vardu.

L. La Havas į muzikos sceną grįžo vasarį su emocingu kūriniu „Bittersweet“. Dainininkė ta proga surengė nepriekaištingą šou Londono „Barbican“ centre su BBC simfoniniu orkestru ir Julesu Buckley.

„Bittersweet“ yra paprasta, bet tuo pačiu labai jaudinanti ir delikačiai atskleidžianti nuostabų Lianne balsą daina – puikiai tinkanti pradėti albumą. Tai kūrinys, puikiai apibūdinantis visą albumą „Lianne La Havas“ – kalbėjimą apie saldžią meilę ir kovą dėl jos.

Šią savaitę L. La Havas pristatė naują kūrinį iš būsimojo albumo – dainą „Paper Thin“:

Kurdama naują albumą, L. La Havas daug laiko praleido keliaudama tarp Didžiosios Britanijos ir JAV. Tą laiką atlikėja skyrė ir savęs paieškoms – tai galima jausti ir albume.

Po ilgų koncertinių turų, ankstesnių albumų pristatinėjimo ir asmeniškų bei emocingų gyvenimo pokyčių, atlikėjai buvo sunku rasti laiko ir įkvėpimo naujam albumui. Įrašai prasidėjo po pasirodymo praėjusių metų Glastonberio festivalyje.

Spalį atlikėja jau turėjo visas dešimt albumo dainų, gruodį jas įrašinėjo studijose Londone, Bate ir Niujorke. Tam, kad būtų išlaikytas albumo intymumas, visi prie albumo prisidėję kūrėjai buvo artimi Lianne draugai: Mattas Halesas, prodiuseriai Beni Gilesas, Mura Masa.

„Nespręsk apie knygą iš viršelio“, - šį posakį būtų galima pritaikyti ir kalbant apie albumą „Lianne La Havas“. Būdama trisdešimties Lianne nekantrauja, kada galės pristatyti visas dainas gyvai.

„Lianne La Havas“ – išskirtinė, turtinga ir švelni meilės, praradimo ir atgimimo išraiška, žyminti naują britų muzikantės etapą, rašoma pranešime spaudai.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi