Muzika

2020.02.19 12:43

Išgirskite: iš „Eurovizijos“ atrankų pažįstama Milda Rasilavičiūtė pristato dainą „Paglostyk man rankas“

LRT.lt2020.02.19 12:43

Ne viename televizijos projekte, taip pat - „Eurovizijos“ atrankoje 2018-aisiais dalyvavusi jauna atlikėja Milda Rasilavičiūtė pristato naują dainą ir yra atvira: „Reikėjo atsitraukti, kad suprasčiau – muzika yra mano gyvenimas“.

Baigusi muzikinio teatro studijas praėjusiais metais Milda priėmė ryžtingą sprendimą – kada, jei ne dabar pailsėti ir susidėlioti sau ne tik mintis, bet ir prioritetus. Muzika ir teatras jai buvo ir yra svarbūs nuo pat mažų dienų, tačiau dar jos aistra – kelionės ir buriavimas.

„Būtent todėl iš karto po studijų leidausi į kelionę be bilieto atgal. Buriavimas ir ne turistinis gyvenimas vis kitoje Karibų saloje man padėjo užaugti kūrybiškai ir suprasti, kad išlaisvina būtent ji – kūryba. Šioje kelionėje gimė daug atvirų ir gražių tekstų, kuriuos vis kirbėjo sudėti į muziką“, - pasakojo Milda.

Todėl vos grįžusi į Lietuvą jauna dainininkė pradėjo ieškoti žmogaus, kuris padėtų greičiau realizuoti jos idėjas. Taip Milda sutiko muzikos prodiuserį Artiomą Penkevičių. Nauja atlikėjos daina „Paglostyk man rankas“ – pirmas bendras jųdviejų darbas, tačiau mergina nusiteikusi ryžtingai – dar šiais metais savo gerbėjams pristatys ir albumą.

„Daina „Paglostyk man rankas“ – tarsi nauja mano pačios pradžia. Labai tikiuosi, kad žmonės, kurie ją girdės ir klausys, neliks abejingi ir pajus tą patį, ką jaučiu aš, ją dainuodama. Man ši daina – gražiausia ir jautriausia iš to, ką esu sukūrusi“, - sakė dainininkė.

Ji pabrėžė, kad svarbiausia žinutė šioje dainoje – dviejų žmonių akimirka. Akimirka, kurią reikia pastebėti ir branginti kiekvienam mūsų. Tai atviras ir jautrus santykis, kuris vyksta čia ir dabar.