Muzika

2020.02.03 15:00

LRT.lt studijoje Rūta Loop – apie eurovizines viltis ir išsiskyrimą su mylimuoju

atnaujinta 15.44
LRT.lt 2020.02.03 15:00

Pirmadienio popietę portalo LRT.lt tiesioginėje transliacijoje lankosi dainininkė Rūta Loop, savaitgalį žengusi į „Eurovizijos“ atrankos finalą. Atrankoje ji atlieka kūrinį „We Came From The Sun“.

Pokalbio metu dainininkė papasakojo ne tik apie eurovizines viltis, muzikinius planus, bet ir patvirtino apie visai neseniai įvykusį išsiskyrimą su mylimuoju Dainotu Varnu.

„Tai yra dviejų žmonių priimtas sprendimas ir negali žinoti, kas bus ateityje“, – portalo LRT.lt transliacijoje sakė Rūta Loop. Pasak jos, jiedu su Dainotu Varnu ramiai susėdo, viską išsiaiškino, tačiau išliko gerais bičiuliais ir vienas kitą stipriai palaiko.

Pokalbio įrašas:

Ne pirmą sykį atrankoje dalyvaujanti Rūta Loop (tikroji pavardė - Žibaitytė) sėkmės siekia su kūriniu, skambančiu pernai rudenį išleistame jos debiutiniame albume „Chapter“.

Rūtos pasirodymas atrankos pusfinalyje:

Eurovizija 2020. Rūta Loop – „We Came from the Sun”

Įvairiuose muzikiniuose TV projektuose jau laimę bandžiusi atlikėja yra dainavusi ir didžiojoje „Eurovizijoje“ – prieš penkerius metus Vienoje ji buvo Vaido Baumilos ir Monikos Linkytės pritariančioji vokalistė.

Šįkart ji tikisi į „Eurovizijos“ sceną žengti kaip pagrindinė pasirodymo žvaigždė – ir siūlo Lietuvai modernaus skambesio popmuzikos dainą.

„Eurovizijos“ atrankos finale skambės aštuonios dainos – su visais finalininkais per šias dvi savaites kalbėsimės tiesioginėse LRT.lt transliacijose.

Pirmieji keturi finalininkai, paaiškėję šeštadienį – Aistė Pilvelytė, „The Roop“, KaYra ir Rūta Loop.

Kiti keturi finalininkai paaiškės šį šeštadienį – antrajame pusfinalyje, kuriame rungsis aštuonios dainos.