Naujienų srautas

Muzika2020.02.02 16:47

Iš „Eurovizijos“ atrankos dėl sveikatos problemų traukiasi atlikėja Evgenya Redko

Ramūnas Zilnys, LRT.lt 2020.02.02 16:47

„Eurovizijos“ atrankoje – viena daina mažiau. Iš konkurso dėl sveikatos problemų traukiasi kitą savaitgalį antrajame pusfinalyje dainuoti turėjusi atlikėja Evgenya Redko.

Kylanti Lietuvos popmuzikos scenos atlikėja atrankoje nebegalės dalyvauti dėl paūmėjusių nugaros skausmų, sukeltų stuburo išvaržos.

Pernai išleidusi debiutinį albumą „Deivės“, E. Redko už jį savaitgalį pelnė M.A.M.A. apdovanojimą Metų proveržio kategorijoje,

Atrankos rengėjams Evgenya pateikė medikų pažymą, kurioje rašoma, kad jai būtina bent vieną mėnesį nutraukti bet kokį fizinį krūvį ir intensyviai gydytis.

Kaip LRT.lt pasakojo ilgametis E. Redko muzikinis bendražygis, hiphopo atlikėjas Konstantinas Kiveris-Lilas, skausmas dainininkę kamavo nuo sausio vidurio, tačiau ypač paūmėjo savaitgalį, repetuojant pasirodymą M.A.M.A. ceremonijai.

Joje Evgenya pasirodė, skausmą malšindama medikamentais, tačiau po renginio tapo aišku, kad į sceną kilti bent jau artimiausiu metu negalės. Todėl jai teks atsisakyti pasirodymo „Eurovizijos“ atrankos pusfinalio filmavime, kuris vyks jau šį antradienį.

„Eurovizijos“ atrankoje E. Redko atliko dainą „Far“, sulaukusią palankių konkurso komisijos komentarų:

E. Redko iš atrankos iškritus dėl sveikatos problemų, antrajame pusfinalyje skambės 8, o ne 9 dainos. Iš jų į finalą, kuris vasario 15-ąją vyks Kauno „Žalgirio“ arenoje, pateks 4 kūriniai.

Pirmajame atrankos pusfinalyje, kuris buvo transliuojamas šeštadienį, į finalą žengė Aistė Pilvelytė, grupė „The Roop“, KaYra ir Rūta Loop.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi