Muzika

2019.12.17 15:07

Egidijaus Dragūno sėkmė: SEL koncerto Kaune klausysis 17 tūkstančių žiūrovų

LRT.lt 2019.12.17 15:07

Praėjusią savaitę išskirtinį šou grupė SEL surengė Lietuvos sostinėje, o dabar visa komanda keliasi į Kauną, kur „Žalgirio“ arenoje šį šeštadienį drebins sienas. Grupės lyderis Egidijus Dragūnas džiaugdamas praneša: „Eilinį kartą skelbsime sold out (visi bilietai parduoti - Red.)“.

Pasak Egidijaus, jau yra žinoma, kiek tūkstančių žiūrovų susirinks į jo grupės pasirodymą šį savaitgalį. „Dėkodamas gerbėjams pranešu, kad šeštadienį mūsų bus 17 tūkstančių. Būtent tiek klausytojų pamatys šou, kuris bus kitoks nei prieš savaitę parodytas Vilniaus publikai“, – sakė muzikos žvaigždė.

Tiesa, E. Dragūnas nepiktai pašiepė kolegas muzikantus, kurie uždengę pusę arenos erdvių vėliau garsiai skelbia, kad išpardavė visus bilietus ir jų esą klausė sausakimša salė.

„Mes su visa grupe SEL Kaune kasmet renkame pilną „Žalgirio“ areną ir mums nereikia uždaryti pusės erdvių, kad praneštume, jog buvo sold out“, – šyptelėjo Egidijus.

Kadangi iš anksto žinoma, kad į koncertą susirinks didžiulė minia SEL gerbėjų, organizatoriai prašo į šou Kaune rinktis kaip įmanoma anksčiau ir tokiu būdu išvengti didelių spūsčių.

„Kadangi tai bus paskutinis savaitgalis prieš didžiąsias metų šventes, greta arenos esančiame prekybos centre bus itin daug pirkėjų, nebus laisvų vietų parkuoti automobilių ir arenos prieigose, tad geriausia būtų atvykti iš anksto ir taksi“, – kalbėjo organizatoriai.