Muzika

2019.12.14 09:29

Minios gerbėjų koncerte Vilniuje sulaukę SEL pradėjo žiemos koncertų turą

LRT.lt2019.12.14 09:29

„Tai iš tiesų buvo toks koncertas, kokio grupės gerbėjai dar nėra turėję. Ačiū, Vilniau“, – vos nulipęs nuo scenos sakė SEL lyderis Egidijus Dragūnas. Jis su muzikantų grupe LITEXPO parodų rūmuose penktadienio vakarą pradėjo kelių išskirtinių koncertų turą, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Galingos lazerių projekcijos, iš anksto apgalvoti scenos sprendimai ir kokybiškas garsas – tokį malonumą turėjo SEL gerbėjai, kurių į vienai parai naktiniu klubu tapusią LITEXPO parodų salę susirinko tūkstančiai.

Nors daugeliui pramogų pasaulio žvaigždžių sostinės publiką dažnai būna sunku išjudinti, tai nebuvo problema grupei SEL. Nuo pirmų akordų susirinkusieji šiltai palaikė muzikantus ir dainavo kartu su E. Dragūnu bei jo pritariančiąja vokaliste Silvija Pankūnaite-Micute. Būtent jos ir Egidijaus bendrai įrašyta daina „Dingo manyje“ pirmą kartą nuskambėjo koncerte ir sulaukė audringų ovacijų. Taip pat ir kiti nauji bei gerbėjų jau pamėgti hitai.

Po savaitės, gruodžio 21-ąją, visai kitokį nei Vilniuje pasirodymą grupė surengs Kaune, „Žalgirio“ arenoje, o gruodžio 25-ąją SEL koncertuos Šiaulių arenoje.

Koncerto Vilniuje akimirkos – fotogalerijoje.