Naujienų srautas

Muzika2019.12.17 11:32

LRT.lt studijoje Monique pranešė, kad dalyvaus „Eurovizijos“ atrankoje

žiūrėkite įrašą
LRT.lt 2019.12.17 11:32

Antradienio rytą naujienų portalo LRT.lt studijoje lankosi populiari Lietuvos muzikos atlikėja Monika Pundziūtė-Monique. Tiesioginėje transliacijoje dainininkė pasakoja apie artimiausius savo karjeros planus, kurie turėtų nudžiuginti jos gerbėjus. Monique pranešė, kad pirmą kartą dalyvaus „Eurovizijos“ atrankoje su naujai jai sukurta daina.

Baladę atlikėjai parašė Vytautas Bikus, jos pavadinimas „Make Me Human“. Pasak Monique, tai daina apie būseną, kai jauti, kad labiau egzistuoji, o ne gyveni. Atlikėjos gerbėjai dainą pirmą kartą tikriausiai išgirs tik prasidėjus Nacionalinės atrankos transliacijoms kitais metais.

Monique sako, kad jai „Eurovizija“ yra didesnis reikalas nei tik asmeninis noras ten nuvažiuoti: „Noriu atstovauti savo šaliai.“

Šiemet „Eurovizija“ vyks Roterdame, Olandijoje, o paauglystėje Monique net mokėsi olandų kalbos ir buvo neblogai ją pramokusi.

Atlikėja šypsosi, kad gal tai yra ženklas, kad būtent jai lemta laimėti nacionalinę atranką ir važiuoti atstovauti savo šaliai didžiojoje „Eurovizijoje“.

Apie dalyvavimą nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje jau yra pranešusi grupė The Roop, atlikėja Rūta Loop. Visas dalyvių sąrašas bus paskelbtas sausio pradžioje.

Kaip įprasta, pokalbyje dalyvauti gali ir žiūrovai – feisbuko transliacijos komentarų langelyje galima užduoti klausimų Monique. Vieno klausimo autoriui padovanosime puikų prizą – du kvietimus į naujametį Monique koncertą, vyksiantį Kaune.

Pokalbio įrašas:

Prieš kelerius metus išgarsėjusi Monique jau yra išleidusi du albumus, pristačiusi keliolika vaizdo klipų ir pelniusi didelį jaunų klausytojų dėmesį.

Praėjusią savaitę ji pristatė dar vieną vaizdo klipą – dainai „Another Mistake“, įrašytai su muzikos kūrėju ir prodiuseriu Mark Les.

Anot Monique, ši daina yra apie drąsą pripažinti savo klaidas: ​„Daromos klaidos taip pat yra proceso ir kūrybiškumo dalis siekiant sėkmės, todėl jų nereikia slėpti ar gėdytis”.

Dainos kompozitorius​ Mark Les teigia, kad ši daina viena gražiausių prieš porą metų išleistame albume ​„Sun & Moon", ir džiaugiasi, kad šis singlas išvydo dienos šviesą kartu su vaizdo klipu.

​„Tikiu, kad vaizdo klipas ne tik papildys dainos muzikinę pusę, bet ir padės dar labiau įsijausti į jos perteikiamą emociją”, ​– teigia ​kompozitorius.

Atlikėja Monique Naujųjų metų išvakarėse kviečia visus į lyrišką ir subtilų koncertą Kauno ​„Žalgirio arenoje”, „Bosca” amfiteatre, kuriame skambės geriausi gerbėjų pamėgti hitai.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi