Naujienų srautas

Muzika2019.12.06 14:22

Koncerte Vilniuje Kastytis Kerbedis dalijosi muzika ir meile

LRT.lt 2019.12.06 14:22

Ketvirtadienio vakarą Vilniuje Kastytis Kerbedis surengė savo pirmąjį šios žiemos koncertą. „Compensa“ koncertų salėje susirinkusius žiūrovus dainininkas džiugino žinomiausiomis savo dainomis ir naujais kūriniais. Antrasis šventinis pasirodymas įvyks gruodžio 27 d. Palangoje, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Nuo pat pirmų sekundžių šūksniais ir aplodismentais sutiktas Kastytis Kerbedis surengė tikrą šou! Plačia šypsena ir tobulai tinkančiu juodu kostiumu pasipuošęs atlikėjas jau nuo pirmų akordų prikaustė dėmesį. O energija su kiekviena daina tik kaito!

„Lik amžinai“, „Nakty“, „Sakale, lėk“, „Dėl tavęs galiu“, „Pienių vynas“ – hitai, sukėlę tikrą emocijų audrą salėje. Dviejų valandų koncertas tapo tikrų tikriausiu šventinio laikotarpio atidarymu su šokiais, gera nuotaika ir minios kartu dainuojamomis dainomis.

Tai buvo vakaras, dar kartą parodęs, kodėl Kastytis Kerbedis yra vienas mylimiausių Lietuvos atlikėjų. Talentas, charizma, tikrumas ir nenutrūkstamas ryšys su gerbėjais – tai yra Kastytis Kerbedis!

Dar vienas muzikinis susitikimas su mylimiausiu Lietuvos „seneliu“ įvyks gruodžio 27 d. Palangos koncertų salėje.

Koncerto akimirkos – nuotraukų galerijoje

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą