Naujienų srautas

Muzika2019.12.05 13:05

Pamatykite: Donatas Montvydas pristato su švedų reperiu įrašytą dainą ir klipą

LRT.lt 2019.12.05 13:05

Donatas Montvydas pristato naujausią savo dainą „Another Lover“, kurią įrašė kartu su švedų reperiu Jey Balmainu.

Atlikėjai susipažino, kai Donatas dalyvavo „Eurovizijoje“ 2016 metais Švedijoje ir nuo to laiko juos sieja muzikinė draugystė. Naujausia atlikėjo daina buvo įrašyta Stokholme, o prie jos prisidėjo ir du prodiuseriai, kurie dirbo su Traviu Scottu, Young Thug, Chrisu Brownu ir kitais pasaulinio garso atlikėjais.

Šiandien daina yra pristatoma Lietuvoje, o po savaitės Donatas vyks į Švediją ir ją pristatys ten.

„Su nekantrumu laukiu dainos pristatymo Lietuvoje ir Švedijoje, nes į šią daina įdėta ne tik daug kelionių įrašinėjant kūrinį, filmuojant klipą, bet ir daug kūrybinių emocijų, todėl smagu pagaliau pasidžiaugti rezultatu ir su savo gerbėjais”, – sako Donatas.

„Daina yra apie būseną, kai jaučiamės pasimetę tarp savo emocijų ir ieškome, kaip iš tos būsenos pabėgti”, – priduria atlikėjas.

Daina „Another Lover“ įkvėpė nufilmuoti vaizdo klipą ir taip įtvirtinti tarptautinio dueto įvaizdį, dėl to Jey atvyko į Lietuvą ir su visa komanda atliko didelį darbą.

„Buvo labai įdomi patirtis dirbti su tokiu talentingu atlikėju, kuriam svarbi kiekviena detalė, kuris visada turi konkrečią viziją”, - pasakoja reperis Jey.

Režisierius Rokas Makarevičius ir operatorius Jaroslavas Garvinas filmuodami klipą stengėsi pasitelkti vaizdus ir dainą pastiprinti vizualiai.

„Nenorėjome pačios dainos užgožti scenarijumi, tikslas buvo vizualiai pastiprinti emocijas, kurias sukelia daina”, - sako režisierius.

Išskirtiniam pasirodymui Jey sugrįš į Lietuvą jau gruodžio 28 d., kur Donato koncerte pirmą kartą kartu gyvai atliks šį kūrinį Kauno lofte „Gargaras”.

„Kaip ir buvau žadėjęs, tai bus triukšmingiausias vakarėlis Kaune”, - sako D. Montvydas.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi