Muzika

2019.12.04 11:01

LRT.lt studijoje viešėjusi Evgenya Redko – apie naują albumą, pažintį su „Lilu ir Innomine“ ir papuošalų gamybą

LRT.lt2019.12.04 11:01

Trečiadienio rytą naujienų portalo LRT.lt tiesioginėje transliacijoje lankėsi prieš savaitę debiutinį albumą „Deivės“ išleidusi atlikėja Evgenya Redko. Kylanti mūsų šalies scenos atlikėja pristatė naują klipą „Deivės“, pasakojo apie savo debiutinį albumą ir artėjantį jo pristatymo koncertą.

Pokalbio įrašas:

Kaip hiphopo žvaigždžių Lilo ir Innomine bendražygė, kurios balsas skamba ryškiausiuose šios grupės hituose, išgarsėjusi Evgenya Lietuvos publikai žinoma ir kaip dueto „Pai X“ narė.

Albumo „Deivės“ pavadinimas – lyg užuomina, kad 12 dainų savyje talpinančiame darbe tvyro moters stiprybės ir kartu pažeidžiamumo tematika. „Deivių“ muzikinė skalė – labai plati: nuo lėtų baladžių iki šokių muzikai tinkančių kūrinių, kuriuos lydi stiprios, savimi pasitikinčios, bet tuo pačiu emocionalios, jautrios ir pažeidžiamos moters portretas.

„Rašant ir kuriant albumą neturėjau jokio plano, viskas vyko labai intuatyviai ir nuoširdžiai, – pasakoja atlikėja. – Nekūriau ir nebrėžiau jokių limitų ar ribų, man buvo svarbu turėti visišką emocinę ir kūrybinę laisvę, kur galėčiau pilnai save išreikšti – muzikaliai, melodingai, lyriškai, judesio bei šokio prasme filmuojant vaizdo klipus dainoms. Manau, kad tiek esu skolinga ir sau pačiai, ir savo klausytojams“.

Klausydamiesi „Deivių“ melonamai turėtų nudžiugti vėl išgirdę Evgenyą su buvusiais scenos bendražygiais Lilu ir Innomine. Taip pat albume viena daina įrašyta kartu su puikaus vokalo savininke ir kūrėja Giedre Kilčiauskiene.

Dar iki albumo išleidimo pasirodę keturi atlikėjos singlai „Žinom tik mes“, „Ką man nori pasakyt“, „Karšta“ ir „Pakilęs“ asmeniniame „Youtube“ vaizdų svetainės kanale jau persisuko daugiau nei milijoną kartų.

Šiandien atlikėja pristato vaizdo klipą titulinei albumo dainai „Deivės“.

Daina „Deivės“, kaip ir visas debiutinis atlikėjos albumas, neša žinutę ir priminimą moterims apie tai, kad net ir nepasitikėjimui, neužtikrintumui bei pasimetimui imant viršų, jos turi nepamiršti, kokios iš tiesų yra stiprios, unikalios ir ypatingos.

„Tik gimus šiam kūriniui iš karto įsivaizdavau jo vizualizaciją. Nuo pradžių žinojau, jog būtent „Deivėms“ noriu filmuoti klipą, – pasakoja Evgenya. – Džiaugiuosi, kad prie filmavimo prisidėjo ir dirbo tokia stipri daugiau nei 20 žmonių komanda. Labai pasitikėjau klipo režisieriumi Dominyku Blizniku, kuris tobulai išpildė visą vaizdą“.

„Kiekvieną kartą filmuojantis įgyju naujų patirčių, be šis filmavimas pranoko visus - prieš kamerą vaidinau su gyvate“, – įspūdžiai dalinasi dainininkė. „Renkantis gyvatę, jų augintojai įspėjo, kad būna dažnų atvejų, kai jos kandžiojasi, o dieną iki mano klipo filmavimo viena gyvatė įkando net keliems žmonėms. Tačiau man pasisekė, matyt deivėms nekanda“, – šelmiškai šypsosi Evgenya.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt