Naujienų srautas

Muzika2019.08.26 10:47

Jausmingai vasaros pabaigai: Evgenya Redko pristato naują meilės baladę

LRT.lt 2019.08.26 10:47

Jau ne vieno melomano ausis ir širdis savo balsu užkariavusi Evgenya Redko dalijasi naujienomis – išskirtinio vokalo atlikėja dovanoja klausytojams naujausią savo singlą, o taip pat intriguojančiai užsimena apie debiutinį albumą ir puse lūpų pasakoja apie kol kas pirmąjį solinį koncertą, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Pristatydama savo naują kūrinį su vaizdo klipu „Ką man nori pasakyt“, Evgenya prisipažįsta, kad tai ne tik pirmoji lietuvių kalba parašyta, bet ir kol kas geriausia jos išleista daina.

„Šią dainą parašiau gana seniai, ir po ilgo gulėjimo stalčiuje vėl ją atradau, – sako atlikėja. – „Ką man nori pasakyt“ yra itin jausminga ir dvelkia romantika, visiškai kitokia nei prieš tai mano išleistos dainos. Neslėpsiu, manau, kad tai geriausia mano iki šiol viešai pasirodžiusi daina“.

Evgenya atskleidžia, kad rudenį pasirodysiantis debiutinis albumas talpins 12 dainų, jame bus galima išgirsti ir netikėtų muzikinių kolaboracijų su populiariais Lietuvos atlikėjais.

Prie koncertų didžiose šalies arenose ir pasirodymų didelėms minioms pripratusi dainininkė užsimena ir apie pirmąjį solinį koncertą, kuriam jau kurį laiką ruošiasi. „Noriu sukurti nepamirštamą patirtį sau ir klausytojams. Kiekvienas kartas, kai lipu ant scenos man reiškia tikrai labai daug. Gan seniai svajoju apie solinį koncertą ir nekantrauju, kada galėsiu visus į jį pakviesti“, – atvirauja atlikėja.

Naująjį kūrinį, kaip ir visą solinį Evgenyos albumą, prodiusuoja jos gyvenimo ir muzikos partneris Asaf Yehuda, o vaizdo klipu pasirūpino talentingas vaizdų kūrėjas Vytautas Jašauskas, jau ne pirmą kartą atlikėjos kūrybai suteikiantis ir akiai malonų vaizdinį.

Per trumpą laiką su atlikėjos proveržiu tapusiu „Žinom tik mes“ ir kitais dienos šviesą išvydusiais singlais „Palikęs“ bei „Karšta“ asmeniniame „Youtube“ vaizdų svetainės kanale jau beveik milijonas peržiūrų, o nacionalinės radijo stotys noriai juos įtraukia į savo grojaraščius. Besibaigiant vasarai – jausminga baladė „Ką man nori pasakyt“ dar kartą palies klausytojų širdis.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi