Naujienų srautas

Muzika

2019.05.31 13:39

Klipą pristatantis Gabrielius Vagelis: negalėjau patikėti, kokių nuostabių vietų turime Lietuvoje

LRT.lt 2019.05.31 13:39

Atlikėjas Gabrielius Vagelis pristato naują savo singlą iš būsimo debiutinio albumo ir jam skirtą vaizdo klipą, kuris buvo filmuotas Žemaitijoje, Akmenės rajone.

Naujoji daina vadinasi „Kažkada mane nuves“ ir pasakoja apie praradimus bei viltį susigrąžinti tai, kas, atrodo, jau prarasta.

„Ši daina iš tiesų yra apie man labai brangaus žmogaus netektį ir didžiulį norą jį vėl pamatyti iš naujo. Vienintelis būdas tai padaryti – pas jį iškeliauti, tačiau „Kažkada mane nuves“ nėra apie liūdesį, ji yra apie viltį, kad mes dar kažkada tikrai susitiksime“, – apie dainą pasakojo jos autorius G. Vagelis.

Muziką ir žodžius naujajai dainai „Kažkada mane nuves“ sukūrė pats atlikėjas, o darbą studijoje užbaigė jau pažįstama komanda, Lietuvoje gyvenantys norvegų prodiuseriai Bjornas Holmeslandas ir Snorre Bergerudas.

„Tai gana jautri ir gili daina. Todėl iš pradžių galvojome, kad ji bus labai lyriška, bet vėliau pridėję daugiau tempo ir mušamųjų supratome, kad ji labai gerai skamba ir greitesniu tempu, norisi šokti“, – sakė G. Vagelis.

Vaizdo klipą komanda, kuriai dirigavo G. Vagelio vadybininkas Osvaldas Vagelis ir režisierius Karolis Kirijenko, nufilmavo Akmenės rajono karjeruose bei jų apylinkėse.

„Negalėjau patikėti, kokių nuostabių vietų turime Lietuvoje. Ne veltui užsienio kino ir muzikos profesionalai renkasi Lietuvą įgyvendinti savo idėjas. Tereikia iškišti nosį iš miesto ir kartais nebesupranti, ar esi gimtojoje šalyje, ar Marso kanjonuose“, – filmavimo lokacijomis susižavėjimo neslėpė O. Vagelis.

Pasak klipo režisieriaus K. Kirijenko, norėjosi parodyti ne tik Lietuvos grožį, bet ir perteikti 1990-ųjų jausmą, kurio yra pačioje dainoje.

„Be galo smagu debiutuoti klipo režisūroje su atlikėju, kurio muzika man labai patinka. Klipo idėja buvo parodyti gražias ir sąlyginai nematytas Lietuvos vietas, taip pat norėjome įnešti šiek tiek nostalgijos, todėl pasirinkome seną gerą 4:3 vaizdo formatą“, – sakė K. Kirijenko.

Pilną debiutinį albumą G. Vagelis žada pristatyti rudenį, o kol kas galite įvertinti naująją G. Vagelio dainą ir vaizdo klipą „Kažkada mane nuves“.

 

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi