Muzika

2019.05.07 10:33

Staigmena Jurijaus gerbėjams: prieš pat pirmąją repeticiją Tel Avive pasirodė „eurovizinės“ dainos remiksas

LRT.lt2019.05.07 10:33

Prieš pat pirmąją didžiosios „Eurovizijos“ repeticiją Tel Avive Lietuvos atstovas dainų konkurse Jurijus Veklenko pateikia dar vieną staigmeną kūrinio „Run With The Lions“ gerbėjams. Atlikėjas pristato kartu su vienu geriausių šalies prodiuserių Leonu Somovu įrašytą dainos remiksą, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Antradienį dainininkas pirmą kartą žengs į didžiąją sceną, kur įvyks pirmoji jo repeticija, po kurios lauks ir spaudos konferencija. Simboliškai Jurijus pasitinka savo pasirodymo dieną – būtent tada pristato pirmąjį savo albumą „Mano sapnuose“.

Pristatydamas dainos remiksą, atlikėjas neslėpė džiaugsmo, kad rezultatu liko labai patenkintas.

„Tobulybei nėra ribų, kad ir kokia daina būtų gera, visada atsiras žmonių, kurie per savo kūrybinę prizmę perleidę tavo dainą patobulins, kaip ir nutiko šiuo atveju. Kiekvienas Lietuvos atlikėjas svajoja, kad jo dainą remiksuotų pats Leonas Somovas! Elektroninės muzikos dievaitis!“ – teigia dainininkas Jurijus.

Daugybės liaupsių sulaukusi daina jau spėjo tapti populiaria ir tarp užsienio „Eurovizijos“ gerbėjų, o naujoji dainos versija ypatingai patiks elektroninį skambesį mėgstantiems gerbėjams.

Primename, kad Lietuvos pasirodymą išvysime antrajame „Eurovizijos“ pusfinalyje, kuris įvyks gegužės 16 dieną.

Išgirskite Jurijaus dainos „Run With The Lions“ remiksą:

 

 

 

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt