Muzika

2019.04.24 12:09

Grupė „jautì“ Vilniuje baigs koncertų turą: tai svarbiausias pasirodymas mūsų karjeroje

LRT.lt2019.04.24 12:09

Matematinio roko grupė „jautì“ koncertinį albumo „Too Fat To Run“ pristatymo turą užbaigs sostinėje - balandžio 25d., ketvirtadienį, jos pasirodymas įvyks kultūros bare „Kablys + Kultūra“.

„Labai ilgai brandintas albumas, kurį pagaliau pristatysim ir Vilniuje. Paskutinį kartą sostinėje grojome prieš devynis mėnesius, didelis laiko tarpas pasiilgti tiek savo klausytojų, tiek kartu sukuriamos betarpiškos milžiniškos energijos.

Vilnius – paskutinė turo stotelė, pasirinkta neatsitiktinai. Juk Vilniuje visuomet įvyksta įsimintini koncertai, todėl žadame užkurti tikrą matematiško roko fiestą „Kablys + Kultūra“, - sako grupės nariai ir teigia, kad tai bus didžiausias ir svarbiausias koncertas jų muzikinėje karjeroje.

Pristatydama albumą, prieš tai grupė „jautì“ aplankė net šešis Lietuvos miestus: Šiaulius, Mažeikius, Klaipėdą, Panevėžį, Alytų ir Kauną. Beje, pastarajame į pasirodymą netilpo visi norintys, prieš koncertą buvo išparduoti visi išankstiniai bilietai.

Vasario mėnesį iš albumo vaikinai išleido pirmąją dainą ir klipą „Visai ne tai“, į kurį sudėjo spalvingus vaikystės momentus ir nostalgiją keliančias žavias akimirkas, o kovo vidury trumpam sugrįžo į mokyklą, išbėgo į sporto salę, prasimankštino ir spontaniškai sukūrė dar vieną muzikinį klipą dainai „Too Fat To Run“, lyg pirmojo tęsinį.

„Albumas gimė iš ilgesio nostalgiškai praeičiai, prisiminimams bei pasiruošimo ateičiai. Tai lyg dviejų skirtingų laikotarpių sugretinimas ir bandymas judėti toliau. Tačiau, kaip sufleruoja albumo pavadinimas, judėti yra itin nelengva. Apie tai ir yra mūsų debiutinis albumas“, – sako grupės nariai.

„jautì“ – tai keturi geri vaikystės draugai, susibūrę prieš tris metus, konkurse „Garažas“ 2016 metais laimėję II vietą, pasirodę įvairiuose muzikos festivaliuose, 2017 metų pavasarį išleidę savo pirmąjį minialbumą „Gap Year“ bei pristatę jį keturiuose Lietuvos miestuose, o pernai gerbėjus pradžiuginę nuotaikingai ekspresyviu vaizdo klipu „Mhm“.

Pasveikinti su nauju debiutiniu albumu, įrašytu „Ymir Audio“ studijoje su prodiuseriu Snorre Bergerudu, įsigyti jį vinilo ar kompaktinės plokštelės formatu, taip pat pamatyti ir naująją grupės atributiką, „jautì“ kviečia į paskutinį turo koncertą - balandžio 25 d. Vilniaus kultūros bare „Kablys + Kultūra“.

 

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt