Mokslas ir IT

2020.08.12 14:11

„Tele2“ ir „Telia“ leis į Baltarusiją skambinti nemokamai

LRT.lt2020.08.12 14:11

Mobiliojo ryšio bendrovės „Tele2“ ir „Telia“ kompensuos skambučius iš Lietuvos į Baltarusiją. Tokį žingsnį kompanijos priėmė dėl šiuo metu Baltarusiją krečiančių neramumų.

„Suprantame, kad žmonėms palaikyti ryšį su savo artimaisiais yra labai svarbu. Norime padėti savo klientams bendrauti nevaržomai, ypatingai tuomet, kai to reikia labiausiai“, – pranešime žiniasklaidai sakė Petras Masiulis, „Tele2“ generalinis direktorius Baltijos šalims ir Vokietijai.

Skambučiai į baltarusiškus numerius bus kompensuojami nuo rugpjūčio 10 d. vidurnakčio iki rugpjūčio 13 d. vidurnakčio.

Operatorius tokį sprendimą priėmė reaguodamas į situaciją ir pokalbių srautus, išaugusius kaimyninėje šalyje apribojus interneto prieigos paslaugas..

Kaip informavo „Telia“, bendrovės klientai susisiekti su savo artimaisiais ir draugais, esančiais šioje Baltarusijoje, taip pat šią savaitę galės nemokamai. Bendrovė nuo trečiadienio iki rugpjūčio 16 d. kompensuos skambučius į baltarusiškus numerius tiek iš mobiliojo, tiek iš fiksuotojo ryšio tinklo.

Kaip pranešė abu mobiliojo ryšio operatoriai, kompensacijos mechanizmas aktyvuosis automatiškai, dėl to klientams nieko daryti nereikia. Šie skambučiai bus įtraukti į mokėjimo sąskaitą, tačiau klientai už juos nemokės – mėnesio pabaigoje sąskaitoje atsiras papildoma žyma apie pritaikytą kompensaciją.

Nemokamai skambinti galės visi privatūs klientai, tačiau skambučiai nebus kompensuojami verslo klientams ir išankstinio mokėjimo paslaugų vartotojams.