Naujienų srautas

Lietuvoje2014.11.10 14:53

Į Vilniaus merus kandidatuos M. Majauskas

ELTA 2014.11.10 14:53

Dėl galimybės užimti sostinės mero postą varžysis ir Tėvynės Sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) sąrašo lyderiu taps Mykolas Majauskas.

Dėl galimybės užimti sostinės mero postą varžysis ir Tėvynės Sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) sąrašo lyderiu taps Mykolas Majauskas.

Tokį sprendimą, įvertinę TS-LKD kandidato į Vilniaus merus rinkimų pirmojo turo rezultatus, priėmė patys daugiausiai balsų surinkę M. Majauskas ir Valdas Benkunskas, skelbia partija.

„Vertinu partijos narių pasitikėjimą ir tikiu, kad kartu su Valdu laimėsime rinkimus, nuveiksime didelius darbus Vilniuje. Dabar mūsų partijai reikalingas susitelkimas. Esame dėkingi partijos nariams už pasitikėjimą, nes Vilniuje atėjo metas pokyčiams. Laikas sutvarkyti sostinės finansus, sutramdyti nomenklatūrą, išvalyti energetikos sektorių nuo korupcijos ir sukurti miestą, kuriame galėtų kurtis ir auginti vaikus jaunos šeimos. Tai mūsų tikslas“, – pranešime spaudai cituojamas M. Majauskas.

TS-LKD Vilniaus skyrių nariai kandidatą į mero postą tiesioginiu balsavimu rinko iš penkių kandidatų. Pirmajame rinkimų ture M. Majauskas surinko 45 proc. balsų, V. Benkunskas – 23 proc. Reitinguojant kandidatų į sostinės tarybą sąrašą, daugiausiai reitingo balų gavo V. Benkunskas.

Galutinį kandidatų sąrašą ir vidinių rinkimų rezultatus artimiausiu metu tvirtins TS-LKD Vilniaus sueigos konferencija ir centrinės partijos struktūros – prezidiumas ir partijos taryba.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi