Naujienų srautas

Lietuvoje2013.11.04 23:12

L. Graužinienė: nedalyvausiu prezidento rinkimuose

LRT.lt 2013.11.04 23:12

Seimo pirmininkė Loreta Graužinienė tvirtina neketinanti dalyvauti artėjančiuose prezidento rinkimuose. „Yra patvirtintas Darbo partijos (DP) kandidatas Artūras Paulauskas, kuris tikrai kandidatuos. Ateinančių metų rinkimuose tikrai nebūsiu kandidate į prezidentus“, – LRT televizijos laidoje „Teisė žinoti“ sakė parlamento vadovė.

Seimo pirmininkė Loreta Graužinienė tvirtina neketinanti dalyvauti artėjančiuose prezidento rinkimuose. „Yra patvirtintas Darbo partijos (DP) kandidatas Artūras Paulauskas, kuris tikrai kandidatuos. Ateinančių metų rinkimuose tikrai nebūsiu kandidate į prezidentus“, – LRT televizijos laidoje „Teisė žinoti“ sakė parlamento vadovė.

L. Graužinienė pabrėžė, kad atsakingai žiūri į Seimo pirmininkės pareigas. „Man šiuos trejus metus yra labai svarbi Seimo pirmininko pozicija, man tai priimtina pozicija. Turiu darbo patirtį Seime“, – kalbėjo L. Graužinienė. 

Seimo pirmininkė toliau tvirtina neketinanti išsiginti savo žodžių dėl svarbiausių politinių figūrų šalyje. „Aš noriu pasakyti, kad esu viena iš šalies vadovių, Seimo pirmininkė taip pat yra vadovė. Tikrai nesiruošiu išsiginti savo žodžių“, – kalbėjo L. Graužinienė. 

Pasak jos, visos trys valdžios turi dirbti kartu ir esą tik tuomet bus galima šalyje pasiekti atitinkamų rezultatų.

„Nė viena valdžia neturi dirbti dėl savo reitingų, turi dirbti ir tarnauti Lietuvos žmonėms. Aš nematau jokių problemų dirbti su bet kuria valdžia. Jei kas nenori dirbti, tai čia yra tų žmonių problema. Mes su premjeru labai gerai dirbame, diskusijose gimsta įvairiausių pasiūlymų. Vyriausybė ir parlamentas dirba ranka rankon. Norėtųsi, kad visos trys valdžios dirbtų kartu“, – tvirtino Seimo pirmininkė.

Laidos vedėjos paklausta, kokius išskirtų svarbiaus nuveiktus darbus parlamento vadovo kėdėje, L. Graužinienė pažymėjo, kad mėnuo yra mažas laiko tarpas tai įvertinti.

„Paprastai yra tradicija, kad politikai vertinami po šimto dienų. Tų darbų nuveikta nemažai. Kurie labai svarbūs ir skubūs, tai biudžeto klausimai, vyksta svarstymas Seime, taip pat ir užsienio politikos klausimai, vizitas Gruzijoje“, – nuveiktus darbus vardijo L. Graužinienė.

Paklausta dėl Viktoro Uspaskicho teisinės neliečiamybės, L. Graužinienė tikino, kad procesas nėra vilkinamas ir viskas esą bus atlikta pagal numatytą tvarką. Esą net pats V. Uspaskichas ragina kuo greičiau spręsti šį klausimą. 

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi