Lietuvoje

2019.03.03 11:47

Rinkimuose balsavęs Valdas Adamkus: turime eiti į priekį

Modesta Gaučaitė, LRT.lt 2019.03.03 11:47

Sekmadienį vykstančiuose savivaldos rinkimuose balsavo ir kadenciją baigęs prezidentas Valdas Adamkus. Žurnalistų paklaustas, kokie jo lūkesčiai šiuose rinkimuose, V. Adamkus atsakė, kad yra optimistas ir galvoja, kad balsuodamas Vilniuje pasirinko žmogų, turintį planą ir vizija, kaip tvarkyti miestą.

„Be to, aišku, patirtis, lyderystė ir svarbiausia, kad turėtų užsitarnauti bendrai Lietuvos ir, šiuo atveju, Vilniaus gyventojų pasitikėjimą. Tikimės visko geriausio“, – atvykęs į rinkimų apylinkę kalbėjo V. Adamkus.

Prezidentas taip pat sakė manantis, kad reikia tam tikrų pasikeitimų, o Lietuvos žmonės visose savivaldybėse tikisi pagerėjimo.

„Kaip bebūtų, gyvenimas eina į priekį, iškyla naujos problemos ir kandidatai turi į tą atkreipti dėmesį. Ne viskas idealu, todėl tikiu, kad bent mano kandidatas turėtų pateisinti mūsų visų viltis. Turime eiti į priekį“, – kalbėjo V. Adamkus.

Sekmadienį visoje šalyje vyksta savivaldybių tarybų ir merų rinkimai. Rinkimų apylinkėse rinkėjai gali balsuoti nuo 7 val. ryto iki 20 val.