Naujienų srautas

Lietuvoje2018.08.28 23:32

Gelbėdamas šeimą iš gaisro žuvo vyras

Tragiškas gaisras Kaune – gelbėdamas šeimą žuvo vyras. Bute buvusius ir dėl siautėjančios ugnies iš namų išeiti negalėjusius – sugyventinę, jos du vaikus ir draugę – per langą išgelbėjo ugniagesiai. Klinikų medikai sako, kad vaikai lengvai apsinuodijo smalkėmis, iš intensyvios terapijos skyriaus jie perkelti į stacionarą ir bus stebimi dar kelias dienas.

Su šoką patyrusia šeima dirba psichologai ir socialiniai darbuotojai. Pasak ugniagesių name gyvena socialinės rizikos šeimos, o šis gaisras – jau ketvirtas.

Specialiosios tarnybos pirmadienį apie 23 valandą skubėjo į Kauno Rimvydo gatvę, kur atvira liepsna degė dviejų aukštų medinis daugiabutis. Atvykę ugniagesiai prie vieno iš antro aukšto langų pamatė tarp dūmų moteris ir du vaikus. Netrukus visi iškelti pro langą ir perduoti medikams. Iš degančio pastato išneštas ir laiptinėje suklupęs vyras. Medikai jam padėti negalėjo.

Nuo antradienio ryto gaisravietėje dirbo tyrėjai – aiškinosi gaisro priežastis.

Net keturis kartus šiame name gaisrus gesinę ugniagesiai išsiaiškino, kad ugnies židinys buvo pirmame aukšte.

Dūmų jutikliai pirmame aukšte buvo įrengti. Kai antrame aukšte suveikė jutikliai – buvo per vėlu. Viršuje viename bute buvusios moterys, 13 ir 5 metų berniukai jau negalėjo išbėgti – laiptinė degė atvira liepsna. Ugniagesiai spėja, kad jaunesniojo berniuko tėvas, neįvertinęs pavojaus, bėgo jų gelbėti ir žuvo.  

Tikėtina, kad gaisras kilo dėl elektros įrangos gedimo, tačiau tikslesnes gaisro priežastis nustatys ekspertai.

Plačiau apie tai – Loretos Mačiulienės reportaže.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi

Aivaras Miltenis ir Ričardas Pinikas
Klaipėdos ritmas 23