Naujienų srautas

Lietuvoje2018.08.07 16:19

Siekia atleisti „Go Vilniaus“ vadovę

LRT.lt 2018.08.07 16:19

Lietuvos laisvės sąjunga (liberalai) po konsultacijų su kitomis Vilniaus miesto savivaldybės tarybos frakcijomis užregistravo rezoliuciją dėl Vilniaus miesto savivaldybės įstaigos „Go Vilnius“ vadovės Ingos Romanovskienės atleidimo.

Kaip rašoma Laisvės sąjungos pranešime spaudai, toks sprendimas priimtas atsižvelgiant į tai, kad „Go Vilnius“, kurioje dirba 39 darbuotojai ir metinis įstaigos veiklos biudžetas siekia 2,5 mln. eurų, lėšos panaudojamos neefektyviai. Remiantis „Go Vilnius“ pateikta informacija, Vilnius pagal „Financial Times“ fDi indeksą iškrito iš TOP10 pagal palankumą verslui ir susisiekimo galimybes, kai anksčiau užėmė 5 poziciją, kitose kategorijose taip pat matomas ženklus kritimas.

Taip pat frakcija pamini, kad nepritaria savivaldybės įmonės „Go Vilnius“ reklamai „Vilnius – G-Spot of Europe“, kuri Vilnių pristato kaip Europos G tašką ir kviečia visus atvykti jo ieškoti. Londono ir Berlyno gatvėse atsiras lauko reklama „Vilnius – G-Spot of Europe“ bei vyks speciali kampanija socialiniuose tinkluose. Reklamos išlaidos bus apmokamos iš VŠĮ „Go Vilnius“ lėšų, kurias skiria Vilniaus miesto savivaldybė.

„Savivaldybės įmonė „Go Vilnius“ įkurta tam, kad skatintų turizmą, investicijų pritraukimą ir formuotų Vilniaus įvaizdį, šiandien šių funkcijų neatlieka, nes Vilnius jau iškrito iš įtakingo „Financial Times“ grupės leidinio „fDi Magazine“ miesto vertinimų pagal susisiekimą ir palankumą verslui, penketuko, o kontroversiška reklama padarys žalą Vilniui įvaizdžiui“, – sakė Lietuvos laisvės sąjungos (liberalų) frakcijos seniūnas Žilvinas Šilgalis.

Taip pat iki šiol įstaiga nėra įvedusi aiškių savo veiklos vertinimo kriterijų ir tik dabar atlieka viešąjį pirkimą, kurio laimėtojas turėtų juos suformuoti, skelbiama pranešime spaudai. Lietuvos laisvės sąjunga  kaltina Vilniaus miesto savivaldybės merą bei Administracijos direktorių nepakankamai kontroliuojant įstaigos veiklą.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi