captcha

Jūsų klausimas priimtas

Vyriausybė žada aktyviau bendradarbiauti su neįgaliųjų organizacijomis

Antradienį vyriausybėje viešėjo neįgaliųjų nevyriausybinių organizacijų atstovai. Susitikime su ministru pirmininku Sauliumi Skverneliu bei Socialinės apsaugos ir darbo ministru Linu Kukuraičiu neįgaliųjų atstovai aptarė žmonių su negalia užimtumo sistemos reformą, ieškojo būdų palengvinti neįgaliųjų įsidarbinimą ir efektyviau panaudoti neįgaliesiems skiriamas lėšas, kalbėjo apie kitus aktualius klausimus, teigiama ministerijos pranešime.
BNS nuotr.
BNS nuotr.

Premjeras Saulius Skvernelis paragino neįgaliųjų atstovus drąsiau ir aktyviau bendradarbiauti, kartu ieškant problemų sprendimo.

Savo ruožtu nevyriausybinių organizacijų atstovai patikino, kad mato progresą ir vyriausybės norą spręsti jiems kylančius iššūkius.

Lietuvoje šiuo metu gyvena apie 250 tūkst. neįgaliųjų, iš jų vaikų – 14,8 tūkst. 169 tūkst. neįgaliųjų – darbingo amžiaus. Nevyriausybinės organizacijos atkreipia dėmesį, kad neįgalieji patiria sunkumų įsidarbindami, įsitraukdami į socialinį gyvenimą. Iš šalies biudžeto neįgaliesiems skiriama 851 mln. eurų per Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos programas, kompensacijas, pensijas ir kt.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Lietuvoje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...