Lietuvoje

2016.12.27 10:23

Paskutinės 2016-ųjų dienos: šlapia ir šilta

LRT RADIJAS 2016.12.27 10:23

Paskutinės šių metų dienos bus lietingos, jomis temperatūra kils virš nulio, LRT RADIJUI pasakojo sinoptikė Alva Nagelytė. 

Antradienį bus vėjuota ir su krituliais. Lietus kaitaliosis su šlapdriba. Pietvakarių vėją įdienojus keis šiaurės vakarų vėjas, daugelyje rajonų jo gūsiai sieks 15–20 m/s, pajūryje jo greitis gali siekti ir 25 m/s. Mažau vėjuota bus šiaurės rytiniuose rajonuose. Dieną temperatūra bus 1–5 laipsniai šilumos.

Trečiadienį numatomas sniegas, šlapdriba, bet vyraus nedideli krituliai ir debesys ne visada dengs dangų. Daugiau pragiedrulių bus vakariniuose bei šiauriniuose rajonuose. Naktį pašalus vietomis susidarys plikledis, vėjas pūs iš šiaurės vakarų, šiaurės. Temperatūra naktį daug kur nukris iki 0–1 laipsnio šalčio, o dieną svyruos apie 1 laipsnį šilumos. 

Ketvirtadienį kritulių tikimybė bus jau nedidelė, temperatūra naktį nukris iki 2–6 laipsnių šalčio. Diena taip pat bus saulėta ir rami, vidurdienį temperatūra svyruos tarp 2 laipsnių šalčio ir 3 laipsnių šilumos. 

Penktadienį vėl numatomi apniukę, pilki, su nedideliais krituliais orai. Dieną temperatūra sieks 1–4 laipsnius šilumos. 

Paskutinės šių metų dienos bus su krituliais, daugiau – lietumi. Temperatūra bus teigiama ir naktį, ir dieną. Taigi, bus šlapia ir šilta“, – prognozavo sinoptikė.