Lietuvoje

2016.08.12 12:03

Kirgiziją dviračiais išmaišęs keliautojas ir kitą kelionę įamžins filme

LRT TELEVIZIJOS laida „Labas rytas, Lietuva“, LRT.lt2016.08.12 12:03

Keliautojas, filmų kūrėjas Algirdas Gurevičius šiemet pristatė filmą „Dviračiais per Kirgiziją“, įamžinusį jo kelionę po šią Azijos šalį. Tiesa, jau šeštadienį jis iškeliauja į dar vieną kelionę – dviračiais kartu su komanda jis bandys įveikti Mongoliją ir visą tai įamžinti filme.

„Nuskrendame su lėktuvu, paskui pasiekiame užsakytu autobusu šalies sieną ir pradedame kelionę dviračiais“, – trumpai kelionės planą pristatė keliautojas.

Anot jo, kiekviena šio regiono šalis yra skirtinga ir verta įamžinimo kino juostoje.

„Pavyzdžiui, būtų labai sudėtinga lyginti Kirgiziją ir Gruziją, apie kurią filmas pasirodė 2014 metais. Kai kur pritrūksta gamtos vaizdų, kai kur – ekstremalių situaciją, tačiau Kirgizijoje visko buvo per akis. (...) Be to, šalis nustebino savo šalčiu. Vieną vasaros naktį ten temperatūra buvo nukritusi iki minus 8 laipsnių“, – įspūdžiais dalinasi A. Gurevičius.

Islandiją, Rumuniją, Altajaus ir Himalajų regionus dviračiu išmaišęs ir apie tai filmus sukūręs keliautojas teigia, kad tam kažkokio ypatingo pasiruošimo nereikia, o dviratį vertą patikėti į specialistų rankas, kad jie tinkamai jį paruoštų.

Daugiau apie tokias keliones – laidoje „Labas rytas, Lietuva“.

Populiariausi

Saulius Skvernelis

Lietuvoje

2020.10.30 09:49

Skvernelis pasipiktino kritika: jei būtume nesiruošę, užsikrėtusiuosius skaičiuotume gal jau dešimtimis tūkstančių konservatoriai sako kvietimo kalbėtis apie pandemiją negavę; atnaujinta 10.21

6
COVID-19 mobilusis punktas Radviliškyje, koronavirusas

Lietuvoje

2020.10.30 13:44

Veryga neatmeta galimybės dėl visuotinio karantino, blogėjant koronaviruso situacijai kai kurie mobilieji punktai savaitgalį neaptarnaus; atnaujinta 14.16