Naujienų srautas

Lietuvoje2016.05.21 20:50

Po pažinties „Skype“ – laiminga santuoka Turkijoje

„Buvau jiems visiška ateivė ir ta Lietuva jiems nieko nereiškė“, – taip apie savo vyro giminaičius sako lietuvė, jau daugiau nei 10 metų sėkmingai ištekėjusi už turko.   

Savo ranką ir širdį lietuvė Jolita iš Kėdainių atidavė musulmonui turkui ir sako, kad kiekvienas jai galėtų pavydėti laimės. 

Atsitiktinė pažintis „Skype“ virto vedybiniu gyvenimu. Ieškojęs su kuo patobulinti anglų kalbos žinias, turkas Cergizas užkalbino lietuvę. Pokalbiai ilgėjo ir dažnėjo, kol abu suprato, jog nenori, kad pastarieji baigtųsi. 

Po trijų mėnesių moteris įsigijo bilietą ir pirmą kartą ne tik atvyko į Turkiją, bet ir gyvai pamatė savo išrinktąjį. „Viskas tapo aišku akimirksniu“, – tikina moteris. 

Vis dėlto prireikė penkerių metų, kad Stambule moteris pasijustų esanti namuose. Tačiau prie didžiulio miesto šurmulio lietuvė taip ir nepriprato, todėl kartu su vyru ir ketverių metukų dukrele Emile gyvena kiek atokiau nuo judriausių Stambulo rajonų.

Čia moteris rado ne tik meilę, bet ir mėgstamą veiklą – anglų kalbos dėstytojos diplomą turinti Jolita daugybę metų rašo Turkijoje labai populiarų tinklaraštį, leidžia receptų knygas.

Plačiau apie lietuvės istoriją ir patarimas toms, kurios svajoja apie vyrą užsienietį, – „Gyvenimo“ reportaže.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi