Lietuvoje

2020.10.26 07:45

Grybauskaitė: šie rinkimai – tai geriausia, kas galėjo nutikti Lietuvai tokiu sudėtingu laikotarpiu

LRT.lt2020.10.26 07:45

Buvusi šalies vadovė Dalia Grybauskaitė pozityviai įvertino Seimo rinkimų rezultatus ir sako, kad tai geriausia, kas galėjo nutikti Lietuvai šiuo sudėtingu laikotarpiu.

„Šie rinkimai – tai geriausia, kas galėjo nutikti Lietuvai tokiu sudėtingu laikotarpiu. Balsavome už ateitį, o kiršinimo, melo, kerštavimo, draudimų politika paliekama praeityje“, – socialiniame tinkle rašo D. Grybauskaitė.

Prezidentė pasidžiaugė ir tuo, kad tris koaliciją formuosiančias partijas į pergalę vedė moterys.

„Sunkiais laikotarpiais moterys nebijo prisiimti atsakomybės“, – teigia D. Grybauskaitė.

Buvusi šalies vadovė iš naujos valdžios tikisi naujos politinės kultūros, bendradarbiavimo ir kitos nuomonės girdėjimo.

„Ir, be abejo, daugiau padorumo. Mažiau populistinių pažadų ir daugiau naudingų darbų“, – savo lūkesčius išreiškia D. Grybauskaitė.

Šie rinkimai-tai geriausia kas galėjo nutikti Lietuvai tokiu sudėtingu laikotarpiu. Balsavome už ateitį, o kiršinimo,...

Posted by Dalia Grybauskaitė on 2020 m. spalio 25 d., sekmadienis

„Atėjo nauja politikų karta, linkiu jai saugoti Lietuvą ir kurti naujas galimybes kiekvienam Lietuvos Žmogui“, – teigia prezidentė.

LRT.lt primena, kad opozicijoje esantys konservatoriai laimėjo Seimo rinkimus ir pradėjo derybas dėl centro dešinės valdančiosios koalicijos su Liberalų sąjūdžiu ir Laisvės partija.

Pirminiais duomenimis, Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai iškovojo 50 mandatų ir kartu su koalicijos partneriais turės trapią daugumą Seime.

Trijų partijų pirmininkai po susitikimo Seime pirmadienio naktį paskelbė bendrą deklaraciją, kad yra pasiryžę formuoti Ingridos Šimonytės vadovaujamą Vyriausybę.

Kandidatė į premjerės pareigas sakė, kad pirmieji jos darbai būtų biudžeto peržiūra ir koronaviruso krizės modelio keitimas, siekiant labiau įsiklausyti į medicinos ekspertų nuomonę priimant sprendimus.

Populiariausi

Ingridos Šimonytės ministrų kabinetas

Lietuvoje

2020.12.04 12:06

Nausėdos verdiktas – įvardijo, kurių Šimonytės teiktų kandidatų neskirs ministrais Armonaitė: naujas kandidatas – artimas partijos vertybėms; atnaujinta 13.47

14
Karantinas Lietuvoje

Lietuvoje

2020.12.04 16:01

Veryga: karantiną bus siūloma pratęsti iki gruodžio 31 dienos pranešė, kaip galėtų griežtėti karantinas

Aurelijus Veryga

Lietuvoje

2020.12.04 13:14

Laikinasis ministras: kitą savaitę bus svarstomos naujos karantino griežtinimo priemonės nesutinka su Šimonytės kritika NVSC; atnaujinta 15.15

6