Naujienų srautas

Lietuvoje2020.08.20 17:50

Cichanouskaja penktadienį Vilniuje surengs spaudos konferenciją

BNS, LRT.lt 2020.08.20 17:50

Penktadienį Vilniuje Baltarusijos opozicijos kandidatė prezidento rinkimuose Sviatlana Cichanouskaja rengia spaudos konferenciją.

Ji vyks rugpjūčio 21 dieną 12 val. 30 min. viešbutyje „Marriott“ Rinktinės g. 3.

Ketvirtadienį Sviatlana Cichanouskaja susitiko su Lietuvos premjeru Sauliumi Skverneliu.

„Pakalbėjome apie išbandymus, kuriuos jai teko patirti rinkimų kampanijos metu, prisiimtą milžinišką atsakomybę. Taip pat – kasdieninius rūpesčius bei poreikius, su kuriais ji susiduria būdama Lietuvoje, jos asmeninio bei šeimos saugumo klausimus“, – feisbuke pasidalino premjeras.

S. Skvernelis nurodė, kad Lietuva mato Baltarusijos tautos pabudimą ir kartu juos palaiko.

„Užtikrinau Sviatlaną, kad Vyriausybė kartu su partneriais Lenkijoje, Latvijoje ir Estijoje daro ir darys viską, kad laisvų ir sąžiningų rinkimų Baltarusijoje siekis būtų įgyvendintas, o jos vaikai galėtų kuo greičiau apkabinti savo tėtį laisvėje“, – rašė S. Skvernelis.

Lietuva kartu su Baltijos valstybėmis tariasi dėl galimybės Minske susitikti su Baltarusijos Vyriausybės atstovais ir aptarti padėtį šioje šalyje, sako premjeras.

Tokias galimybes S. Skvernelis sako aptaręs dar penktadienį kalbėdamas su Baltijos valstybių premjerais.

„Ieškome būdų, kad tarpininkavimo institutas pradėtų veikti. Ir šiandien daromi žingsniai, galbūt kažkokių naujienų turėsime. Galbūt vienas iš variantų yra užmegzti tam tikrą kontaktą su Vyriausybe. Eina kalba užsienio reikalų ministrų arba ministrų pirmininkų lygmeniu“, – žurnalistams ketvirtadienį Vilniuje teigė premjeras.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi