Lietuvoje

2020.03.24 09:02

Lietuvoje – 8 nauji koronaviruso atvejai

Biržų rajone patvirtinti dar 9 koronaviruso atvejai; atnaujinta 10.23
LRT.lt, ELTA 2020.03.24 09:02

Antradienio rytą Sveikatos apsaugos ministerija savo svetainėje atnaujino duomenis apie susirgimų skaičių. Skelbiama, kad jų dabar šalyje yra 187. Nuo pirmadienio vakarą skelbtų duomenų patvirtinti dar 8 atvejai. Jau anksčiau Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas pranešė, kad Klaipėdoje nustatyti dar 3 koronaviruso atvejai.

„Pasitinkame dieną su 3 naujai identifikuotais COVID-19 atvejais, dviem iš jų tai nustatyta mobiliajame punkte ir jie tikėtina gydysis saviizoliacijoje, vienas pacientas bus gydomas KUL“, – rašo meras.

Meras dar teigė, kad vienam asmeniui, kuriam įtariamas COVID-19, atlikta operacija.

Skelbiama, kad pirmadienį ištirta 373 mėginiai. iš viso ištirta 2734 mėginiai.

Biržų rajone patvirtinti dar 9 koronaviruso atvejai

Biržų rajono savivaldybė antradienį paskelbė apie naujus 9 koronaviruso atvejus rajone.

„Kovo 24-osios rytą Nacionalinio visuomenės sveikatos centro Panevėžio departamentas informavo, kad Biržų rajone nustatyti dar 9 koronavirusu sergantys asmenys“, – rašoma savivaldybės pranešime.

Apie 9 naujus koronaviruso atvejus Biržuose Eltai patvirtino ir Nacionalinio visuomenės sveikatos centro Panevėžio departamento Užkrečiamųjų ligų valdymo skyriaus vedėja Dovilė Brajinskienė.

„Patvirtinu, kad tikrai yra“, – Eltai sakė D. Brajinskienė.

ELTA primena, kad sekmadienį buvo patvirtintas pirmasis koronaviruso atvejis biržiečiui. Iš viso Biržų rajone užsikrėtusiųjų šiuo virusu asmenų skaičius siekia 10.