Lietuvoje

2019.11.03 09:53

Buvusi Sakartvelo ambasadorė Lietuvoje liko skolinga už prabangaus buto Vilniuje nuomą

Buvusi Sakartvelo ambasadorė Lietuvoje Chatuna Salukvadzė liko skolinga už buto Vilniuje nuomą, tačiau net teismo sprendimas neprivertė padengti skolų.

Kaip rašo „Lietuvos rytas“, Ch.Salukvadzė Lietuvos teismo sprendimo nepripažįsta, nors jis nusprendė, kad gyvendama Vilniuje ambasadorė nevykdė įsipareigojimų nuomotojui, ir priteisė sumokėti skolą ir palūkanas.

Prabangaus buto Gedimino prospekte Vilniuje terminuotąją nuomos sutartį su ispanu Manueliu Ruizu Garcia nepaprastoji ir įgaliotoji Sakartvelo ambasadorė Lietuvoje Ch.Salukvadzė pasirašė 2016 metų rugsėjį. Diplomatė įsipareigojo bute gyventi iki 2018 metų rugsėjo 21 dienos ir mokėti 3050 eurų kasmėnesinį nuomos mokestį.

Kai sutartis baigėsi, jos nepratęsusi ambasadorė atsisakė savininką įleisti į butą. Ch.Salukvadzė ir jos šeimos nariai iš nuomojamo būsto išsikraustė tik šių metų balandį, kai baigėsi ambasadorės kadencija Lietuvoje.

Šių metų liepos pabaigoje teismas ieškinį tenkino ir priteisė Ch.Salukvadzei sumokėti skolą, palūkanas ir bylinėjimosi išlaidas, bet diplomatė mokėti neskuba – praėjus trims mėnesiams po sprendimo į nuomotojo sąskaitą neįkrito nė euro.

Ch.Salukvadzė neigia likusi skolinga ir teigia, kad nebuvo jokio teismo ir nėra jokio sprendimo, nors jis buvo išsiųstas ne tik jai, bet ir Sakartvelo užsienio reikalų ministerijai.