Naujienų srautas

Lietuvoje2019.05.19 08:19

Sekmadienio orai: šils iki 28 laipsnių

LRT RADIJAS, LRT.lt 2019.05.19 08:19

Sekmadienį vakariniuose šalies rajonuose galime sulaukti ir 28 laipsnių šilumos, LRT RADIJUI sako sinoptikė Edita Gečaitė. Anot jos, vasariška šiluma laikysis beveik iki savaitės pabaigos.

Sekmadienį bus nepastoviai debesuota. Virš mūsų šalies – tropinė, labai šilta oro masė. Temperatūra kils labai aukštai – 24–28 laipsnių šilumos. Pietų vakarinius rajonus gaivins lietus. Trumpą lietų ir vėl lydės perkūnija.

Kad ir kaip trūktų lietaus šiauriniams, šiaurės rytiniams rajonams artimiausią naktį vėl didžiausia lietaus tikimybė bus pietvakariuose.

Pirmadienio naktį temperatūra žemės iki 12–17 laipsnių. Dieną trumpai palis ir ne tik pietiniuose ar vakariniuose, bet centriniuose rajonuose. Išliks vasariškai šilta – 25–27 laipsniai. Šiaurės rytuose kils ir iki 28 laipsnių.

Antradienio naktį pavieniai lietaus debesys atneš ne itin gausų lietų. Naktis bus šilta – 13–17 laipsnių šilumos. Dieną temperatūra išliks labai panaši – 27 laipsniai. Trumpi lietūs pasirodys didesnėje šalies dalyje su perkūnija.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi