Naujienų srautas

Kultūra2015.02.18 11:44

Prancūzijos ambasadorės rezidencijoje – M. K. Čiurlionio taurės įteikimo ceremonija

ELTA 2015.02.18 11:44

Mikalojaus Konstantino Čiurlionio fondas ir Prancūzijos ambasada Lietuvoje rengia 2015 m. M. K. Čiurlionio taurės „Rex“ teikimo ir Šviesuolių pagerbimo ceremoniją.

Mikalojaus Konstantino Čiurlionio fondas ir Prancūzijos ambasada Lietuvoje rengia 2015 m. M. K. Čiurlionio taurės „Rex“ teikimo ir Šviesuolių pagerbimo ceremoniją.

Ceremonija numatyta vasario 24-ąją, antradienį, Prancūzijos ambasadorės rezidencijoje Vilniuje.

M. K. Čiurlionio fondas, bendradarbiaudamas su užsienio šalių ambasadomis Lietuvoje, jau daugelį metų rengia iškilių Lietuvos ir Lietuvai nusipelniusių žmonių iš užsienio pagerbimo ceremonijas. Taip kas kartą primena pasauliui apie talentingą dailininką ir kompozitorių M. K. Čiurlionį. Apdovanojamos ambasados įvertintos asmenybės, kurios savo veikla kuria tiltus tarp atstovaujamos šalies ir Lietuvos.

M. K. Čiurlionio taurės „Rex“ laureatais yra tapę dirigentas Gintaras Rinkevičius, politikas Petras Auštrevičius, filosofas Leonidas Donskis, kultūros ministras Šarūnas Birutis, šviesios atminties dailininkas Kazimieras Leonardas Žoromskis, poetas Justinas Marcinkevičius, prof. Vytautas Landsbergis, aktorė Nelė Savičenko ir kiti šviesuoliai.

Šį kartą Prancūzijos ambasadorės rezidencijoje bus pagerbtas Prancūzijos garbės konsulas Klaipėdoje Olivier Criou, verslininkas Juozas Kabašinskas ir leidyklos „Žara“ įkūrėjai Ramutė ir Aidas Žandariai.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi