Naujienų srautas

Kultūra2019.02.09 22:42

Sausakimšą Vilniaus salę sudrebino „The Neighbourhood“

lrytas.lt 2019.02.09 22:42

Šeštadienį Vilniaus koncertų salę „Compensa“ sudrebino grupė „The Neighbourhood“. Amerikiečiai buvo pasitikti kaip pridera – nuo merginų spiegimo galėjo trūkti ausų būgneliai. Nors reklamos apie šį pasirodymą nebuvo daug, bilietai buvo išgraibstyti. Pirmąsyk į Lietuvą atvykę jaunimo dievukai iš proto vedė sausakimšą salę gerbėjų.

„The Neighbourhood“ į sceną žengė apie 21 val. Prieš tai juos apšildė dvi grupės – „Yeek“ ir HEALTH.

„The Neighbourhood“ dažnai vadinami išsišokėliais, kurių beveik neįmanoma apibūdinti. Grupę 2011-aisiais įkūrė aktorius Jesse Rutherfordas – dar vaikystėje išgarsėjęs vaidmenimis reklamos klipuose, TV serialuose ir kino filmuose, tarp jų – ir „Žvaigždžių kelias“.

„The Neighbourhood“ greitai išgarsėjo eklektiška muzika, laužančia visas žanrų taisykles, ir skandalingais vokalisto pareiškimais. Grupės kūryboje, kuri jau įamžinta trijuose albumuose ir septyniuose mini albumuose, skamba keistas roko, elektroninės muzikos, ritmenbliuzo ir hiphopo derinys, į kurį ką nors panašaus rasti scenoje sudėtinga

J. Rutherfordas nelaiko liežuvio už dantų, dažnai kartoja, kad rokas yra mirusi muzika, o didžioji dalis šių dienų žvaigždžių visiškai nesuvokia, kaip patikti jaunai auditorijai. Užtat jam tai sekasi puikiai – grupė jau koncertavo daugybėje populiarių TV šou, gastroliavo su JAV žvaigždėmis „Imagine Dragons“, grojo bene populiariausiame Šiaurės Amerikoje Koučelos festivalyje.

J. Rutherfordas, beje, yra išleidęs ir kiek neįprastą fotoalbumą, kuriame – vien jį vaizduojančios nuotraukos. Knygos idėja? Kiekviename kadre dainininkas įamžintas su vis kitais drabužiais iš savo spintos. Kad ir kaip būtų keista, netrūksta norinčiųjų tokią knygą pirkti, o bilietai į koncertą Vilniaus salėje „Compensa“ irgi išgraibstyti – prieš kelias dienas į prekybą pateko nedidelė porcija papildomų.

„Kol kas visiškai nieko nežinome apie Lietuvą, tačiau dėl to tik įdomiau bus pas jus groti“, – „Lietuvos rytui“ prieš pasirodymą sakė grupės būgnininkas Brandonas Friedas.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi