Naujienų srautas

Kultūra2018.09.06 23:45

Kauno lėlininkų sezonas prasidėjo autobusų stotyje

LRT.lt 2018.09.06 23:45

Gegužės mėnesį Kauno valstybiniame lėlių teatre  prasidėjo ilgai laukta didžiosios salės ir dalies pastato rekonstrukcija, finansuojama ES  lėšomis. Pastoliais ir apsauginėmis tvoromis apsuptas teatras  labai tikisi žiūrovus pakviesti į atnaujintą salę prieš Kalėdas.

„Laikinai netekę savo namų, ketiname dažniau leistis į gastroles  po Lietuvos regionus ir  atokiau nuo didžiųjų miestų gyvenantiems vaikams atvežti naujausius ir laiko patikrintus spektaklius, plačiai atveriančius duris į magišką pasakų, vaizduotės ir išmonės pasaulį“, – mintimis apie naująjį sezoną dalinosi teatro vadovas Sigitas Klibavičius.

Laukiančių kelionių perspektyva  padiktavo ir 61-ojo lėlių teatro sezono atidarymo vietą – Kauno autobusų stotį, mielai sutikusią priglausti lėlininkus su žaismingu spektakliu  apie kaprizingąjį Zuikutį, skelbiama Kauno valstybinio lėlių teatro pranešime.

Rugsėjo 6 d. daugiau nei 100 moksleivių iš Kauno rajono mokyklų  Laukiamojoje stoties  salėje buvo apdovanoti nuotaikingu ir  interaktyviu KVLT spektakliu  „Zuikio kaprizai“ (rež. A. Stankevičius, dail. V. Mazūras), drauge su klasės draugais galėjo įsiamžinti prie teatrinės ekspozicijos.  Netradicinę vietą  vaidinimui pasirinkę lėlininkai sulaukė ne tik mažųjų žiūrovų, bet ir autobusų stoties keleivių dėmesio.

„Turbūt, nėra geresnės vietos teatrui  pradėti kelionę po visą šalį, kaip Kauno autobusų stotis. Pirmas toks pasirodymas vaikams autobusų stotyje, tikiu, bus nepaskutinis“, – pasakojo „Kautros“ marketingo grupės vadovas Mindaugas Sakalauskas.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi